Nejlepší dárek za vysvědčení? Tabule pro zábavu i pomoc s učením

Nejlepší dárek za vysvědčení? Tabule pro zábavu i pomoc s učením

Pomalu, ale jistě se blíží pololetní vysvědčení. Přemýšlíte, čím odměnit svého pilného studenta? Tabulí do pokojíčku! Důvodů, proč vybrat za vysvědčení právě tabuli, je mnoho. Tabule se dá využít k učení hravou formou. Pro dítě pak příprava do školy nebude jen nesnesitelná nuda a otrava, ale psaní úkolů na tabuli zpestří jeho učení. Mimo to si může dítě na tabuli malovat, hrát hry, připnout magnetem fotky či obrázky a využít ji i ve volném čase.

Učení snadno a lehce 

Tímto dárkem spojíte příjemné s užitečným. Je dokázáno, že děti si mnohem lépe zapamatují to, co vidí napsané než to, o čem jen slyší. S novou tabulí podpoříte i zájem dítěte o učení doma. 
Dítě bude mnohem více bavit učení, pokud si bude moci učivo procvičovat fixou na tabuli než tužkou na papíře. Splete-li se, může vše snadno smazat a začít znova.

Díky tabuli si dítě lépe utřídí myšlenky a dá věci do souvislostí. Nebude se bát chyb a napíše cokoliv, protože na tabuli může vše smazat a ihned opravit.  

Vše neustále na očích 

Tabule jsou magnetické, takže kromě malování a psaní, se na ně dají magnetem upevnit fotky, diplomy nebo pochvaly za uplynulé pololetí. 
Na tabuli si také můžete pohodlně rozvrhnout jednotlivá data a termíny, do kdy má být odevzdaný jaký úkol, či kdy má dítě jaký kroužek. Vše budete mít neustále na očích a nehrozí, že na něco zapomenete. 

Nejen učení, ale i zábava 

Především, ale určitě chcete svému školákovi udělat radost. To se Vám s tabulí zaručeně povede. Tabule neslouží jen k pomoci s plněním školních povinností, dá se využít i na zábavu. Na tabuli se dají hrát různé hry, jako například piškvorky, aktivity nebo se na ní dají malovat obrázky a dítě tak může rozvíjet svoji kreativitu. Půjde o dárek, který dítě opravdu potěší a nebude to, jako by dostal třeba učebnici.  

Prostřednictvím našich tabulí umožňujeme lidem lehce, přesně a radostně komunikovat. Zvyšujeme porozumění mezi lidmi a tím zlepšujeme každodenní život nás všech. Usnadňujeme lidem sdělování myšlenek. 

S naší tabulí vstoupí dítě do nového pololetí s radostí! 

Beáta Bušová
Autor: Beáta Bušová
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)