Tabule na stěnu s horizontálním posuvem

Lištový systém HORIZONT pro tabule ekoTAB

Tabule a nástěnky s pojezdem na stěně 

Tabule a nástěnky s pojezdem na stěně 

Kolejnicový posuvný systém tabulí je alternativou ke klasickým školním tabulím a tabulím do kanceláře. Jsou také skvělou alternativou pro tabule na zeď.

Na stěnu je instalován lištový systém s kolejnicemi do kterých se jednotlivé tabule a nástěnky zasadí. Každá tabule či nástěnka je opatřna kolečkovými pojezdy. Tabulemi tak lze jednoduše posunovat ve vodorovném směru a prezentační plochy si jednoduše prohazovat.

Více informací

Více vrstev pro tabule a nástěnky

S lištovým systémem získáte až 4 vrstvy prezentačních ploch.

Spodní vrstva, nejblíže stěně, je určena pro připevnění plakátů a nejrůznějších papírových archů, které se jednoduše fixují pomocí štěrbiny s válečkovým systémem. 

Druhou a třetí vrstvu simůžete přizpůsobit vlastním potřebám. Tabule a nástěnky můžete nakombinovat. 

Čtvrtá vrstva, orientovaná do prostoru, je určena pro doplňkové příslušenství, kterým je například flipchart či pořadač na dokumenty.

Více informací
Více vrstev pro tabule a nástěnky
Povrch tabulí pro lištový systém

Povrch tabulí pro lištový systém

Tabule určené pro lištový systém jsou vyrobeny z kvalitní keramiky, kterou doporučujeme pro školní tabule a tabule do kanceláře.

Bílá magnetická tabule je určena pro prpis fixem.Zelený keramický povrch je určený pro tabule na křídu. Křídové tabule na požádání vyrábíme také v modré a černé barvě.

Povrch nástěnek pro lištový systém

Textilní nástěnky pro lištový systém ekoTAB jsou potaženy kvalitní textílií s krátkým vlasem. Vybírat můžete z osmi barev

Alternativou k textilní nástěnce je nástěnka korková. Korkové nástěnky vyrábíme z kvalitního přírodního korku, který je pevný a nedrolí se.

Nástěnky ekoTAB se vyznačují kvalitní konstrukcí a hlubokou vpichovou vrstvou - zapíchnete celou délku špendlíku.

Povrch nástěnek pro lištový systém