Tabule na stěnu s horizontálním posuvem

Lištový systém HORIZONT pro tabule ekoTAB

Tabule a nástěnky s pojezdem na stěně 

Tabule a nástěnky s pojezdem na stěně 

Kolejnicový posuvný systém tabulí je alternativou ke klasickým školním tabulím a tabulím do kanceláře. Jsou také skvělou alternativou pro tabule na zeď.

Na stěnu je instalován lištový systém s kolejnicemi do kterých se jednotlivé tabule a nástěnky zasadí. Každá tabule či nástěnka je opatřna kolečkovými pojezdy. Tabulemi tak lze jednoduše posunovat ve vodorovném směru a prezentační plochy si jednoduše prohazovat.

Více informací
Více vrstev pro tabule a nástěnky

Více vrstev pro tabule a nástěnky

S lištovým systémem získáte až 4 vrstvy prezentačních ploch.

Spodní vrstva, nejblíže stěně, je určena pro připevnění plakátů a nejrůznějších papírových archů, které se jednoduše fixují pomocí štěrbiny s válečkovým systémem. 

Druhou a třetí vrstvu simůžete přizpůsobit vlastním potřebám. Tabule a nástěnky můžete nakombinovat. 

Čtvrtá vrstva, orientovaná do prostoru, je určena pro doplňkové příslušenství, kterým je například flipchart či pořadač na dokumenty.

Více informací
Povrch tabulí pro lištový systém

Povrch tabulí pro lištový systém

Tabule určené pro lištový systém jsou vyrobeny z kvalitní keramiky, kterou doporučujeme pro školní tabule a tabule do kanceláře.

Bílá magnetická tabule je určena pro prpis fixem.Zelený keramický povrch je určený pro tabule na křídu. Křídové tabule na požádání vyrábíme také v modré a černé barvě.

Povrch nástěnek pro lištový systém

Povrch nástěnek pro lištový systém

Textilní nástěnky pro lištový systém ekoTAB jsou potaženy kvalitní textílií s krátkým vlasem. Vybírat můžete z osmi barev

Alternativou k textilní nástěnce je nástěnka korková. Korkové nástěnky vyrábíme z kvalitního přírodního korku, který je pevný a nedrolí se.

Nástěnky ekoTAB se vyznačují kvalitní konstrukcí a hlubokou vpichovou vrstvou - zapíchnete celou délku špendlíku.