Proč spolupracovat právě s námi?

Proč spolupracovat právě s námi?

Věnujeme se tomu, co umíme. Konstruujeme, vyrábíme a dodáváme tabule, nástěnky, interaktivní sestavy a další prostředky vizuální komunikace v souladu s účelem firmy: 
Jsme tady proto, abychom usnadnili lidem sdělování myšlenek.

Zakládáme si na osobní komunikaci a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a jeho potřebám. Díky celorepublikovému pokrytí jsme Vám s našimi dealery vždy nablízku. Vyškolení obchodní zástupci dealerských firem jsou připraveni vždy nabídnout naše produkty v té správné variantě právě pro Vás. Konzultace nad řešením s námi, výrobní firmou, Vám zaručuje funkčnost, správnou instalaci a bezpečnost všech dodaných produktů.

Vymyslíme, vyrobíme, namontujeme a zaškolíme

Výsledkem naší práce jsou spokojení uživatelé. Jste to Vy, kteří naše produkty s radostí používáte a usnadňují Vám život. Proto nám nestačí pouze kvalitní návrh a výroba, ale naše úsilí směřujeme k tomu, abyste naše produkty měli správně nainstalované a uměli je používat. Prémiové služby, jako je autorizovaná montáž a zaškolení obsluhy, jsou nedílnou součástí našich dodávek.

Vymyslíme, vyrobíme, namontujeme a zaškolíme

Jsme výrobci z Česka a jsme na to hrdí

Jsme hrdí na to, že jsme čeští výrobci a že naše produkce stojí právě na šikovných rukou našich pracovníků, na jejich přesnosti, pečlivosti a zodpovědnosti za každý zabalený kus tabule.

Jsme výrobci z Česka a jsme na to hrdí

Posloucháme a ptáme se, teprve pak navrhujeme optimální řešení

Stalo se Vám někdy, že jste nedostali produkt nebo službu dle Vašich představ?
S námi se Vám to nestane. Nejdříve Vás podrobně vyzpovídáme, abychom zjistili, co přesně potřebujete a co očekáváte. Pak Vám navrhneme optimální řešení, které společně doladíme, aby se co nejvíce blížilo Vašim představám. Tento postup zaručuje, že budete spokojeni a naše řešení Vám skutečně pomohou.

Posloucháme a ptáme se, teprve pak navrhujeme optimální řešení

komplikovaná řešení jsou naše parketa

Nenašli jste mezi našimi standardními produkty to, co jste potřebovali? Potýkáte se s omezujícími prostory nebo máte specifické potřeby? Pak jste u nás správně.
Výrobu přesně na míru podle speciálních požadavků a potřeb konkrétního uživatele podporujeme. Považujeme ji za prestižní záležitost a zdroj inspirace.

komplikovaná řešení jsou naše parketa

Myslíme modulárně, takže nemusíte utrácet hned

Nevíte, zda budete potřebovat v budoucnu interaktivitu či projektor? Nevejdete se do rozpočtu? S námi se nemusíte ničeho obávat či hledat jiná řešení. Začněte s bílou tabulí a univerzální hliníkové rameno s projektorem můžete dokoupit kdykoli později.

Myslíme modulárně, takže nemusíte utrácet hned

98,7% bez reklamací

Věříme, že si zasloužíte produkty, které můžete nerušeně a spokojeně užívat. 
Naše výrobky takové jsou. Proto máme minimum reklamací a kvalitu Vám zaručujeme prodlouženou zárukou až 5 let na kompletní dodávku. 

98,7% bez reklamací

Naše podpora pro klienty i partnery je vyhlášená

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem a potřebou z našeho oboru.
Máme kvalifikovné pracovníky a síť vyškolených partnerů.
Naši pomoc, radu po telefonu, návrh řešení či servis na místě, dlouhodobě oceňujete.

Naše podpora pro klienty i partnery je vyhlášená
Už nám věříte? Rádi se vám budeme věnovat