10 důvodů, proč spolupracovat s námi

10 důvodů, proč spolupracovat s námi

Věnujeme se tomu, co umíme nejlíp. Jsme tým pracovníků, kde každý člen výborně ovládá svůj obor. Vymýšlíme, konstruujeme, vyrábíme a dodáváme tabule, nástěnky, interaktivní sestavy a další prostředky vizuální komunikace. Jsme tady proto, abychom usnadnili lidem sdělování myšlenek.

Stabilní zavedená firma z Česka

Na trhu působíme od roku 1993, kdy jsme vyrobili naši první bílou tabuli pro popis fixem.

Stabilní zavedená firma z Česka

Vlastní výroba i servis

Naše produkce je postavena na rukou našich šikovných pracovníků, jejich přesnosti, pečlivosti a zodpovědnosti.

Vlastní výroba i servis

Zkušenosti
 

Od té doby, kdy jsme realizovali naši první zakázku, nám rukama prošly stovky tabulí, navštívili jsme stovky škol a vybavili mnoho firem. Máme obrovské zkušenosti s výrobou i servisem. Výsledkem naší práce jsou spokojení uživatelé. Směřujeme vždy k tomu, abyste naše produkty měli správně nainstalované a uměli je používat.

Individuální a osobní přístup

Osobní komunikace a individuální přístup ke každému zákazníkovi je pro nás klíčový.

Individuální a osobní přístup

Působíme po celé ČR

Díky síti dealerů po celé republice jsme vám vždy na blízku. Vyškolení obchodní zástupci našich dealerských firem vám navrhnou řešení tak, aby precizně vyhovovalo všem požadavkům a potřebným parametrům.

Působíme po celé ČR

Poradenský servis
 

Věnujeme maximální péči každé zakázce. Především však v momentech, kdy budete potřebovat pravé odborníky, oceníte náš servis. Máme kvalifikované pracovníky, kteří vám rádi poradí, máte-li nějaký problém či dotaz.

Poradenský servis
 

Komplexně pokryjeme vaše potřeby

Jako výrobce jsme schopni vám dodat i atypický produkt. Potýkáte-li se s omezujícími prostory, nenašli jste produkt, který jste hledali nebo máte prostě jen specifické potřeby, najdeme společně řešení. Podporujeme výrobu na míru dle speciálních požadavků a potřeb.

Řada spokojených zákazníků
 

Za dobu své činnosti jsme realizovali stovky zakázek. Na výběr z našich referencí se můžete podívat na webu v sekci reference. O spokojenosti zákazníků s našimi produkty vypovídá také minimum reklamací. Důvěru v naše produkty a služby se nebojíme podpořit až pětiletou prodlouženou zárukou na kompletní dodávku.

Široké spektrum služeb
 

Díky široké nabídce služeb pro vás můžeme udělat mnohem více než jen dodat tabuli či nástěnku. Veškeré výrobky vám namontujeme, v případě potřeby provedeme i demontáž či likvidaci. Provádíme kontroly tabulí, abyste věděli, v jakém stavu vaše tabule jsou, školíme a servisujeme.

Široké spektrum služeb
 

Prezentační místnost v Boskovicích
 

Většinu našich výrobků si můžete po telefonické dohodě osobně přijet prohlédnout do našeho showroomu v Boskovicích.

Přesvěčte se sami. Rádi se vám budeme věnovat.