Interaktivní sestavy se zvedacím systémem SZAL

Interaktivní tabule na stojanu

Interaktivní sestava na stojanu zvedacím

Interaktivní sestava na stojanu zvedacím

Nejpoužívanějším řešením interaktivní školní tabule je právě spojení TRIPTICH ekoTAB s interaktivním projektorem. Na špici interaktivních tabulí v českých školách se drží interaktivní sestava s projektorem EPSON EB-695WI

Školní tabule TRIPTICH má dokonale rovinný keramický povrch, proto je vhodný pro projekci a interaktivitu. Plochy křídel můžete volit jako tabule pro popis fixem či jako křídovou tabuli. Vybrat si můžete kombinaci těchto povrchů a také si zvolit barvu tabule na křídu (zelená, modrá, černá). Na křídla Vám na požádání natiskneme jeden ze standardních rastrů.

Montáž, zaškolení, servis

Interaktivní sestavu Vám vyrobíme, doveze a namontujeme. Je to náš každodenní chleba, proto se můžete spolehnout, že vše bude v pořádku bezpečně instalováno a plně funkční. Naše montáž končí koncovkou HDMI kabelu u katedry učitele, kterého také zaškolíme. Takže stačí zastrčit kabel do počítače a můžete začít s výukou.

Problém není ani servis. Jednotlivé komponenty sestavy můžeme samostatně demontovat, odvézt k opravě nebo popřípadě nahradit.

Montáž, zaškolení, servis