Paravány volně stojící

 

Volně stojící paravány a zástěny

Paravány ekoTAB Vám poslouží jako zástěna a zároveň jako oboustranně stojící nástěnka či tabule. Paravánové stěny oceníte především v open-space kancelářích, pro rozdělení pracovních míst nebo jako prezentační plochy. Pro ještě větší komfort při práci je můžete také doplnit stolovými paravány ve stejném dekoru.

Textilní a korkové paravány

Korkový paraván je praktickým řešením pro špendlení nejrůznějších archů, obrázků, grafů či fotek. Korkový povrch je vysoce kvalitní a nedrolí se. Paraván Vám tak bude sloužit spoustu let.

Textilní paraván je potažen kvalitní textilií, která je přímo určená pro výstavní a prezentační plochy. Je vysoce odolná a při častém špendlení si textilie zachová hladkou strukturu. Vybírat můžete z osmi odstínů.

Magnetické paravány

Magnetické keramické paravány jsou ideální pro intenzivní popis. Hodí se tam, kde se denně píše a maže, ať už jsou to školy, vzdělávácí instituce nebo kanceláře. 

Magnetické lakované paravány se hodí na místa s nízkou intenzitou popisování. Využívat je můžete i jako magnetické nástěnky. Pozor jen na přímý kontakt magnetu s plochou paravánu.