Tabule se zvedacím systémem

 

Tabule se zvedacím systémem

Tabule na stojanu zvedacím

Tabule na stojanu zvedacím

Jsou velmi oblíbené jako školní tabule. Keramické tabule mají velice odolný povrch vhodný právě do náročného školního prostředí. Zvedací stojan zajišťuje jednoduchou manipulaci, kterou zvládnou i malé děti.

Nejoblíbenější variantou školní tabule je spojení zvedacího stojanu a tabule TRIPTYCH s bílým středem. Tyto tabule lze jednoduše později doplnit projektorem, křídla tabule lze potisknout rastrem. Sestava je nenáročná na údržbu.

Tabule na pylonovém zvedacím systému

Tabule na pylonovém zvedacím systému

Tabule s pylonovým zvedacím systémem jsou často využívány pro přednáškové a zasedací místnosti, do velkých a atypických prostor. Pylonový zvedací systém má veliký rozsah zdvihu, proto je také doporučován pro mateřské školy a třídy 1. a 2. ročníků základních škol, kde jsou děti malé a spodní hrana tabule se tak musí dostat co nejblíže k zemi.

Na pylonový systém lze umístit jak jednodílné tabule na fix MANAŽER či tabule na křídu ŠKOL K, tak třídílné tabule TRIPTYCH. Jednodílné tabule mohou být ve dvou vrstvách. Vybírat můžete různé kombinace a barvy povrchů. Školní tabule také lze potisknout rastrem.