VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Jak se stát naším obchodním B2B partnerem?

Zaujaly Vás naše produkty a chcete se stát jejich dodavatelem do škol, kanceláří či domácností? Připojte se k nám a staňte se naším obchodním partnerem. Nabízíme B2B spolupráci firmám i organizacím. 

V našem portfoliu naleznete více než 650 standardních produktů od tabulí, nástěnek až po kancelářské paravány a interaktivní techniku. Díky vlastní výrobě dodáváme produkty konstruované na míru dle potřeb zákazníka. 

Kontaktujte nás a připojte se do naší sítě B2B partnerů.

Nebudete v tom sami
Poskytneme vám maximální péči a individuální podporu

Marketingová podpora

Marketingová podpora

Tvorbu propagačních materiálů k prezentaci výrobků u zákazníka, nechte na našem marketingovém oddělení.

Zajistíme dopravu i autorizovanou montáž

Nemáte své montážníky? Nevadí. Montáž i dopravu produktů zajistíme prostřednictvím našich vyškolených montážníků. Montážníci na místě provedou také zaškolení obsluhy. 

Zajistíme dopravu i autorizovanou montáž
Zaškolíme vaše obchodníky

Zaškolíme vaše obchodníky

Znalost produktů je při prezentaci u zákazníka klíčová. Často může rozhodnout o získání zakázky. Aby tuto perfektní znalost měli i vaši obchodníci, pořádáme pravidelná školení, kde je detailně seznámíme s naším portfoliem. 

Zaškolíme vaše montážníky

Máte své vlastní montážníky a chcete naše produkty montovat svépomocí? Ani to není problém. Nechte své montážníky proškolit přímo u nás. Správná montáž zaručí nejen bezpečnost u zákazníka, ale je také naší společnou vizitkou. 

Zaškolíme vaše montážníky

Záruka kvality

Kvalita, bezpečnost a dlouhá životnost produktů jsou klíčové vlastnosti pro spokojenost zákazníka. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2016 a Normy ČSN EN 71 Bezpečnost hraček. Poctivá práce nám v roce 2018 přinesla ocenění Equa Bank Rodinná firma roku 2018 v kategorii Malá firma.

Vysoká kvalita a dlouholetá tradice - všechny naše produkty jsou ručně vyráběny z kvalitních materiálů, s tradicí a péčí.

Dodáváme včas - zboží dodáme v předem stanoveném termínu, a to buď k vám nebo přímo k vašemu zákazníkovi. 

Bezpečná přeprava - produkty balíme do vysoce odolných obalů, které jsou zpevněny dřevěným rámem. Díky tomu minimalizujeme riziko poškození produktů. 

Kdo jsme?

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme kvalitní tabule, nástěnky a další produkty pro vizuální komunikaci.  Všechny výrobky si sami vyrábíme, vyvíjíme a konstruujeme.

Naše motto zní: „Usnadňujeme lidem sdělování myšlenek“

Reference

Nejlepším důkazem dobře odvedené práce je spokojený zákazník. Jak jsou zákazníci spokojeni s našimi produkty, si můžete přečíst sami v sekci Reference od zákazníků.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.