Nástěnky textilní

Textilní nástěnky

Nástěnka s textilním povrchem

Nástěnka s textilním povrchem

Nástěnky ekoTAB a nástěnka board OK jsou charakteristické vysokou kvalitou. Robustní konstrukce a hliníkový rám zaručuje dlouhou životnost nástěnky - jsou pevné a nekroutí se. Díky hluboké vpichové vrstvě zapíchnete celou délku špendlíku a dokumenty tak budou pevně držet. Povrch potahujeme textílií, která je přímo určena pro výstavní a prezentační plochy, nemusíte se tak bát, že povrch rozpícháte špendlíky. Vybírat můžete barvu textilubarvu rámu.

Nástěnka do kanceláře i kuchyně

Nástěnka do kanceláře i kuchyně

Textilní nástěnky využijete všude tam, kde potřebujete mít své poznámky na očích. Barevná nástěnka skvěle poslouží jako nástěnka do kuchyně či kanceláře. Pomůže Vám s organizací poznámek a vzpomínek. Pro správné nabuzení můžete také textilní nástěnku využít jako motivační nástěnku či nástěnku snů. Jako nástěnka pro děti se bude vyjímat také v dětském pokoji či herně.

Mezi nejoblíbenější patří nástěnka 120x90, která je veliká tak akorát. Poskytne Vám dostatek místa a nástěnku na zeď můžete umístit vodorovně i svisle.

Nástěnka do školy

Nástěnka do školy

Standardně vyrábíme rozměry do velikosti nástěnky 300x120. Pokud v nabídce standardních rozměrů nenajdete rozměr, který se Vám právě do vaší třídy hodí, ozvěte se nám, rádi Vám ji vyrobíme.