Interaktivní sestavy s LCD panely

Dotykový LCD panel v sestavách

Proč sestavu s LCD panelem?

Proč sestavu s LCD panelem?

Naše sestavy konstruujeme tak, aby řešení bylo uživatelsky příjemné k užívání. Díky tabulovým plochám, bez kterých si výuku či firemní poradu lze jen těžko představit, můžete jednoduše přecházet mezi dotykovým LCD a popisovou plochou. Neocenitelnou součástí LCD sestavy je také zvedací systém, který Vám velice usnadní manipulaci s tímto kolosem - LCD panel s úhlopříčkou 86" váží okolo 100 kg.

Vyberte správné řešení

Vyberte správné řešení

Ve výběru dotykového LCD displeje v sestavě nejdříve zvažujte své potřeby. Například zvažte velikost displeje, jeho umístění na zvedací systém a to, jestli je kladen důraz na ochranu LCD před poškozením.

Top sestavy

Top sestavy

Interaktivní sestava s LCD panelem na pylonovém zvedacím systému s boční a přední krycí tabulí - je naší nejrobustnější sestavou. Poskytuje největší komfort při užívání. Přední tabule se zámkem chrání LCD displej před poškozením. Vhodná především do školního prostředí.

Interaktivní sestava s LCD panelem a křídly na zvedacím stojanu - je praktickým řešením nahrazujícím interaktivní sestavu tabule Triptych s projektorem. Otevřená křídla poskytují plochu pro popis. Zavřená křídla pak poskytují dostatečnou ochranu LCD displeji.

Interaktivní sestava s LCD panelem na pylonovém zvedacím systému s přední krycí tabulí - je řešení poskytující dostatek popisovatelné plochy a ochranu LCD. Vhodné je jak do školního, tak firemního prostředí.