VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Servis tabulí

Jako výrobce tabulí nabízíme kvalifikovaný servis tabulí a servis projekční a interaktivní techniky. Sjíždí Vám ve třídě tabule nebo naopak vyjíždí? Nejde Vám tabule vyčistit a Vy si s tím nevíte rady? Naši servisní technici za Vámi rádi přijedou a pomohou Vám problémy vyřešit.

S čím Vám pomůžeme?

Servis tabulí

Poškozená či opotřebená tabule
Upadla Vám polička, roh tabule nebo tabule vykazuje vady? Stav posoudíme a pokud to bude možné, na místě opravíme. 

Tabule nejde smazat
Použitím nesprávných popisovačů nebo čistících prostředků může dojít k porušení dobře stíratelné plochy tabule. Taková tabule poté musí projít servisem, aby se opět obnovila její stíratelná funkce. 

Servis probíhá většinou na místě, výjimečně se musí tabule demontovat, odvést a zrenovovat. 

Výměna středů tabulí
Chtěli byste inovovat či rozšířit tabuli o projektor nebo interaktivitu, ale nechcete investovat do celé nové sestavy? Pokud máte například ve třídě křídovou tabuli, vyměníme střed tabule za bílou magnetickou tabuli, která je vhodná i pro projekci.

Výměna křídel tabule
Mezi časté závady na školách patří poškozená křídla tabule. Nová křídla Vám rádi vyrobíme nebo, pokud to půjde, opravíme ta původní. 

Servis VŠECH tabulí, ne pouze ekoTAB
Servisujeme veškeré druhy tabulí, jak naši prémiovou značku ekoTAB, tak cizí tabule. Vyrovnáme se s různými druhy závad a zajístíme náhradní materiály pro tabule cizích značek. 

Servis zvedacích systémů

Tabule vyjíždí nebo sjíždí
Zvedací systémy jsou dováženy vždy na konkrétní tabuli či celé řešení. Při změně projektoru se může stát, že tabule začne vyjíždět nahoru. Vlivem opotřebení se také snižuje/zvyšuje přirozené tření mezi součástmi zvedacího systému a poté Vám tabule může samovolně vyjíždět nebo sjíždět. Je dobré pravidelně provádět servisní kontrolu a nechat si tabule dovážit. 

Výměna opotřebených součástí zvedacího systému
Lanka a kladky jsou součástí každého zvedacího systému a je třeba dbát na to, aby správně plnily svoji funkci. Prasklé lanko může zapříčinit pád celé tabule, je proto dobré jej včas vyměnit.

Servis projektorů a interaktivity

Kalibrace projektoru a interaktivity
Využíváte-li interaktivní projektory, jistě víte, že čas od času je třeba projektor zkalibrovat, aby byla přesnost dotyku vždy perfektní. Nevíte-li si s kalibrací rady, naši technici Vám vše seřídí. 

Výměna lamp a filtrů v projektoru
Svítivost projektorů se časem snižuje. Příčinou mohou být již unavené lampy projektoru. Výměnu Vám zajistíme včetně nového filtru projektoru. Ucpaný filtr projektoru může vést k jeho přehřívání a drastickému snižování jeho životnosti. 

Kontrola vedení kabelů a problémy s IT propojením 
Neodborná montáž interaktivní tabule může vést ke špatnému vedení kabeláže, která se může poté poškodit a ohrozit tak své okolí.

Servis interaktivních LCD panelů

Technické problémy s interaktivními LCD displeji
Na českém trhu je mnoho značek interaktivních LCD panelů. Naše firma je servisním střediskem LCD panelů značky Avtek pro ČR.

Ceník servisních služeb

Cena servisního zásahu se vždy odvíjí od druhu problému. K jednotlivým druhům servisů vždy přistupujeme individuálně. Cenová nabídka Vám bude zaslána obchodníkem.

Cena dopravy je 17,- bez DPH/km/pouze 1 cesta, tedy Boskovice -> místo určení. 

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.