Projekce a ozvučení

Projekční technika

Projekční technika

Bez projekční techniky se v dnešní digitální době neobejde výuka ve školách ani porada ve firmě. K vybavení školních tříd a zasedacích místností společně s tabulemi ekoTAB patří také:

LCD panely - nejmodernější zobrazovací technologie. Interaktivní sestavy s dotykovým LCD displejem postupně nahrazují zastaralé interaktivní tabule.

Interaktivní projektor - špičkové interaktivní projektory jsou, společně s bílou tabulí ekoTAB, nejčastěji používaným vybavením ve školách. Kromě výběru ovládání interaktivity pomocí pera či prstu si také můžete vybrat přímo Interaktivní sestavu, která Vám bude vyhovovat.

Projektor bez interaktivity - klasické projektory bez dalších funkcí zůstávají nadále součástí školního i firemního provozu.

Vizualizér - Technologie se špičkovou kamerou s vysokým rozlišením sloužící pro digitalizaci všeho, co by mohli učitelé při výuce na dálku potřebovat.

Ozvučení

Ozvučení

Ozvučení je nedílnou součástí vybavení školních tříd i zasedaček. Pro kvalitní přenos zvuku doporučujeme reproduktory značky Presonus. Tyto reproduktory od výrobce studiového vybavení naleznete v kategorii Audiotechnika.