Tabule jako pomocník v domácnosti

Tabule jako pomocník v domácnosti

Máslo, banány, mléko, šunka,… znáte to, nákupní seznam. Když si ho nenapíšete, na polovinu věcí zapomenete. Když si ho napíšete někam na papírek, tak ten zrovna při odchodu na nákup nemůžete najít. Klasický scénář mnoha domácností. Kam tedy nákup psát, abyste na nic nezapomněli a měli ho pořád na očích? Přece na tabuli!  

Během dne řešíte spoustu drobností, které, když se nastřádají, snadno opomenete. Bílá magnetická tabule umístěná na očích Vám poslouží místo diáře. Zapisovat na ni může každý člen domácnosti. Kromě nákupního seznamu tak nezapomenete ani na úkoly nebo placení složenek. Složenku stačí magnetem připevnit na tabuli a dokud tam bude viset, víte, že ji nikdo nezaplatil :). Magnetická tabule na psaní poznámek dá běžnému chaosu řád.  

Členové rodiny si brzy zvyknou tabuli kontrolovat a případně na ni doplňovat svoje položky nákupního seznamu. Tabule se stane takovým centrem dění. Výmluvy, že jsem na něco zapomněl, protože mi to nikdo nepřipomněl, budou rázem pryč.  

Při odchodu na nákup už si stačí seznam jen vyfotit do mobilu a vše máte neustále u sebe.  

Kromě celoročního využití můžete tabuli využít i ke speciálním příležitostem. Blíží se narozeniny někoho z rodiny a Vy nevíte, čím dotyčného obdarovat? Vyzvěte ho, ať Vás inspiruje seznamem přání na tabuli a překvapte ho něčím, co mu udělá radost. Chcete po ránu potěšit svoji druhou polovičku něčím jiným než kávou? Napište jí na tabuli vzkaz. Uvidíte, jak to její ráno rozzáří.  

Vybírat můžete z několika barevných rámů a zvolit si tak tu barvu, která se Vám nejvíce hodí do interiéru domácnosti. 

Beáta Bušová
Autor: Beáta Bušová
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.