VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Interaktivní dotykový displej Optoma

LCD displeje posouvají zobrazovací možnosti na novou úroveň. V dnešní době patří zcela jistě k výuce na školách či k práci v kanceláři. Interaktivní displeje zastoupí počítač, tablet a tabuli v jednom. Jaké jsou výhody LCD displeje Optoma 5862RK+ a jaké funkce oceníte, se dozvíte níže. 

Výhody Optoma 5862RK+ 

Výhody Optoma 5862RK+ 

  1. Plynulost a rychlost

    LCD displej je vybaven operačním systémem Android 11, což zaručuje plynulý a rychlý provoz. Tato verze Androidu přináší vylepšenou stabilitu, bezpečnost a aktualizace, které může využít jakýkoliv uživatel. 

  2. Přirozený zážitek při interakci s displejem

    Mezi ochranným sklem a samotným displejem je mezera o tloušťce pouhých 0,8 mm. Tato technologie umožňuje pohyb prstu nebo dotykového pera po displeji s pocitem podobným psaní na klasickou tabuli. Tvrzené sklo poskytuje vyšší odolnost proti poškrábání a úderům. 

  3. Perfektní audio zážitek

    Reproduktory o výkonu 2x 20 W poskytují vysokou kvalitu zvuku s dostatečnou hlasitostí pro velké místnosti nebo pro sledování filmů a poslech hudby bez potřeby externích reproduktorů. Užijete si tak vynikající audio zážitek přímo z panelu. 

Funkce, které oceníte 

Ideální pro skupinovou práci

Ideální pro skupinovou práci

Až 20 dotyků v systému Android a až 40 dotyků v systému Windows. Tato funkce umožňuje více uživatelům současně pracovat s displejem, což je ideální pro týmovou práci, prezentace a spolupráci. 

Nadstandardní úložiště

8 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Tato kapacita úložiště umožňuje ukládat velké množství dat, aplikací a souborů přímo na panelu. Můžete si tak užít plynulý provoz a uchovat všechny své potřebné informace a projekty v panelu bez nutnosti externího úložiště. 

Nadstandardní úložiště
Kvalitní svítivost

Kvalitní svítivost

Displej je vybaven 4K rozlišením, což poskytuje vynikající kvalitu obrazu s vysokým detailním rozlišením. Displej má také kvalitní svítivost 420 cd/m² a dlouhou životnost s hodnotou až 50 000 hodin. 

Bezdrátové připojení

LCD panel nabízí různé možnosti bezdrátového připojení, včetně funkce TapCast, která umožňuje snadné a rychlé sdílení obsahu z mobilního zařízení nebo notebooku přímo na panel. 

Bezdrátové připojení
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.