Jak na ochranu před infekcí v kanceláři i restauraci

Jak na ochranu před infekcí v kanceláři i restauraci

Zabránit šíření infekce je cílem nás všech. Jde o zdraví našich zákazníků, klientů a neméně o zdraví naše, ale také o to, aby provoz podniku mohl nerušeně fungovat. Uzavření provozu je velikou komplikací a stresem pro zaměstnavatele i zaměstnance. Snažme se proto o efektivní ochranu a dezinfekci pracovního prostředí.

Nejlepší ochranou, jak nákaze odolat je postavit před ni pevnou bariéru, proto pro Vás navrhujeme a vyrábíme nejrůznější ochranné přepážky, stěny, sestavy a doplňujeme je dezinfekčním stojanem. Produkty řady ANTI-COVID jednoduše zabezpečí a doplní Vaši kancelář i restauraci.

Řešíte aktuálně ochranu před infekcí? Poradíme Vám, jak na to.
Výhody ochranných produktů

Výhody ochranných produktů

 1. Dezinfikovatelné

  Chraňte svoje prostředí pravidelnou dezinfekcí ploch.

 2. Multifunkční

  Využijte jeden produkt pro různé účely.

 3. Mobilní

  Převezte si ochrannou stěnu tam, kde je zrovna potřeba.

 4. Bezpečné

  Stabilita a pevnost pro bezpečí uživatelů.

 5. Skladné

  Šetřete skladové prostory. Naše produkty jednoduše rozložíte.

Produkty v praxi

5 tipů jak chránit sebe i své klienty

Místo pro dezinfekci rukou

Místo pro dezinfekci rukou

Vhodné je si dezinfikovat ruce při příchodu i odchodu z restaurace či kanceláře - stojan na dezinfekci jednoduše umístíte kamkoli, kde je zapotřebí.

Stojan je pevný se stabilním kruhovým podstavcem, nemusíte se bát převrhnutí. Nastavitelnými prvky zajistíte komfortní užívání.

Rozložitelná přepážka na desku stolu

Bez nutnosti vrtání do desky stolu je přepážka vhodná na stůl v kanceláři úřadu, ale také na desku prodejního pultu či recepci ve vestibulu firmy. 

Dostatečně vysokou přepážkou na stole se můžete efektivně bránit proti nechtěným bacilům i proti osobám, které nerespektují přiměřené pásmo osobní zóny. Po úředních hodinách můžete přepážku jednoduše rozložit a strčit za skříň, aby Vám nebránila v hromadění důležitých písemností.

Rozložitelná přepážka na desku stolu
Oddělená místa v restauraci i jídelně

Oddělená místa v restauraci i jídelně

Pomocí volně stojících ochraných stěn jednoduše oddělíte stoly v jídelně i restauraci. Ochranu tak zajistíte ve chvíli, kdy je místnost plná hemžících se osob a strávníci u stolů jsou bez roušky.

Odolný polykarbonát chrání střechy před kapkami deště, proč by neochránili nás před kapénkami infekce? Stěny jsou lehké, stabilní a jednosuše dezinfikovatelné. Spojováním můžete vytvořit delší stěnu či zákoutí.

A co sdílená kancelář?

Nemusíte si dýchat na záda ani koukat pod ruce. Vyhraňte si svůj osobní prostor ve sdílené kanceláři, který bude čistý a hlavně jen Váš. 

Ochranné stěny a paravány jednoduše ošetříte dezinfekcí. Můžete si na ně fixem psát nebo špendlit poznámky a do lišt umístit různé poličky, kde své místo bude mít sešívačka i kafíčko.

A co sdílená kancelář?
Mobilní ochranná stěna

Mobilní ochranná stěna

Ochrannou stěnu můžete postavit tam, kde potřebujete aktuálně zamezit kontaktu klientů.

S dezinfikovatelným povrchem a roztečí koleček, která projede každými dveřmi, budete mít mobilní zástěnu vždy po ruce. S popisovatelným magnetickým povrchem ji využijete také jako mobilní nabídkovou nebo informační tabuli.

ZDARMA navrhneme řešení právě pro Vás.
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.