VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Jak na ochranu před infekcí ve školách

Zabránit šíření infekce ve školách je cílem nás všech. Jde přece o zdraví dětí a neméně o zdraví vyučujících, ale také o to, aby provoz školy mohl nerušeně fungovat.

Uzavření školy je komplikací jak pro vyučující, tak pro žáky, studenty a jejich rodiče. Při uzavření školy se všichni dostáváme do stresu a to nahrává dalšímu šíření nemoci.

Do českých škol vyrábíme a montujeme naše tabule ekoTAB. Od jara 2020 jsme se rozhodli Vám pomoci i s otázkou ochrany proti virům a bakteriím různého původu a začali vyrábět produkty řady ANTI-COVID. Nejlepší ochranou, jak nákaze odolat je postavit před ni pevnou bariéru. Proto pro Vás navrhujeme a vyrábíme nejrůznější ochranné přepážky, ochranné stěny, sestavy a doplňujeme je dezinfekčním stojanem, který je speciálně navržený pro přizpůsobení výšky i těch nejmenších dětí.

Řešíte aktuálně ochranu před infekcí? Poradíme Vám, jak na to.
Výhody ochranných produktů

Výhody ochranných produktů

 1. Dezinfikovatelné

  Chraňte svoje prostředí pravidelnou dezinfekcí ploch.

 2. Multifunkční

  Využijte jeden ANTI-COVID produkt pro různé účely.

 3. Mobilní

  Převezte si ochrannou stěnu tam, kde je zrovna potřeba.

 4. Bezpečné

  Stabilita a pevnost ochranných zástěn a stojanů na dezinfekci pro bezpečí i těch nejmenších.

 5. Skladné

  Šetřete skladové prostory. Naše ochranné stěny, plexi přepážky a stojany na dezinfekci jednoduše rozložíte.

Naše produkty naživo

5 tipů jak se efektivně chránit

Dezinfekční stojan pro trpaslíky i obry

Dezinfekční stojan pro trpaslíky i obry

Stojan na dezinfekci jednoduše umístíte kamkoli, kde je zapotřebí. 

Jednoduše si jej upravte na výšku tak, aby pumpička s dezinfekcí byla pod úrovní dětského obličeje, zamezíte tak vstříknutí dezinfekce do očí. Díky stabilnímu podstavci se stojan nepřevrátí ani při divočejší přestávce.

Ochranná stěna nebo mobilní tabule?

Ochrannou stěnu můžete postavit tam, kde potřebujete aktuálně zamezit mísení skupin žáků.

A co když už ochrannou stěnu nepotřebujete? Využijte ji jako mobilní tabuli. S keramickým popisovatelným povrchem a roztečí koleček, která projede každými dveřmi, budete mít mobilní tabuli vždy po ruce.

Ochranná stěna nebo mobilní tabule?
Oddělená místa v jídelně

Oddělená místa v jídelně

Pomocí volně stojících ochraných stěn jednoduše oddělíte stoly v jídelně. Ochranu tak zajistíte ve chvíli, kdy je místnost plná hemžících se osob a strávníci u stolů jsou bez roušky.

Odolný polykarbonát chrání střechy před kapkami deště, proč by neochránili nás před kapénkami infekce? Stěny jsou lehké, stabilní a jednosuše dezinfikovatelné. Spojováním můžete vytvořit delší ochrannou zástěnu či zákoutí.

Sdílené kanceláře pedagogů

Nemusíte si dýchat na záda ani koukat pod ruce. Vyhraňte si svůj osobní prostor ve sdílené kanceláři, který bude čistý a hlavně jen Váš. 

Ochranné stěny a paravány jednoduše ošetříte dezinfekcí. Můžete si na ně fixem psát nebo špendlit poznámky a do lišt umístit různé poličky, kde své místo bude mít sešívačka i kafíčko.

Sdílené kanceláře pedagogů
A co vrátnice a kancelář sekretářky?

A co vrátnice a kancelář sekretářky?

Na paní vrátnou denně kýchají desítky příchozích. Paní sekretářka vyřizuje požadavky učitelů, žáků i rodičů a dostává se s nimi do bezprostředního kontaktu.

Dostatečně vysokou přepážkou na stole se můžete efektivně bránit proti nechtěným bacilům i proti osobám, které nerespektují přiměřené pásmo osobní zóny. Po úředních hodinách můžete plexi přepážku jednoduše rozložit a strčit za skříň, aby Vám nebránila v hromadění důležitých písemností.

Ještě nemáte všechny potřebné informace?
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.