VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Kancelářské stolní paravány

Stolní paravány do kanceláře slouží především k vymezení osobního prostoru a vytvoření klidu na práci. Navíc mohou být prostředkem ke zútulnění kancelářského prostředí. Textilní paravány EKONOMY si můžete snadno sladit s Vaším interiérem. Magnetické paravány WHITEBOARD pak mohou mimo jiné sloužit jako tabule k popisu fixem. Nabízíme také akustické paravány AKUSTIK, které díky svým tlumícím vlastnostem vytváří klidný soukromý prostor i uprostřed kanceláře. 

Stolní paravány lze jednoduše propojovat mezi s sebou a není problém doplnit pracovní místo o paravány volně stojící. 

Na výběr máte následující varianty

EKONOMIK textilní paraván

EKONOMIK textilní paraván

Textilní paravány EKONOMIK představují základní řadu stolních paravánů. Na výběr je 12 barevných potahů. Není však problém si zaslat vlastní potah nebo si vybrat z rozšířené nabídky barev. Paraván může sloužit i jako místo pro poznámky. Do textilní vrstvy lze pohodlně zapíchnout celou délku špendlíku a připevnit si tak na paraván cokoliv chcete mít na očích. 

AKUSTIK akustický paraván

Akustický textilní paraván AKUSTIK představuje řadu stolních paravánů, která má výborné tlumící akustické vlasnosti. Paraván slouží jako akustická stěna mezi pracovními místy a Vy tak budete mít zaručený klid na práci. Na výběr je 12 barevných potahů. Není však problém si zaslat vlastní potah nebo si vybrat z rozšířené nabídky barev. Paraván může sloužit i jako místo pro poznámky. Do textilní vrstvy lze pohodlně zapíchnout celou délku špendlíku a připevnit si tak na paraván cokoliv chcete mít na očích. 

AKUSTIK akustický paraván
WHITEBOARD magnetický paraván

WHITEBOARD magnetický paraván

Bílý magnetický stolový paraván WHITEBOARD představuje keramický stolní paraván. Slouží jako dělící stěna mezi pracovními místy. Paraván můžete využít také jako místo pro poznámky, neboť je popisovatelný fixem. Magnetem na něj pohodlně umístit jakékoliv papírové materiály či fotografie, které chcete mít stále na očích. 

Chci se podívat na jednotlivé paravány
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.