VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Magnetické tabule s vlastním potiskem

Potisknuté tabule jsou výborným pomocníkem pro organizaci a plánování aktivit v kanceláři, výrobě nebo domácnosti. Tabuli vám navrhneme podle firemního vizuálu, ve firemních barvách a rozměrech, které si sami zvolíte. Všechny tabule vyrábíme ručně v Česku, kousek od Brna. 

Tabule s potiskem vyrábíme do maximálního rozměru 600 x 120 cm. V případě větších rozměrů je možné tabule spojovat hliníkovým profilem a vytvářet tak celé funkční stěny.

<strong>Proč tabule s potiskem od nás?</strong>

Proč tabule s potiskem od nás?

 1. Zakázková výroba tabulí dle vašeho vizuálu a rozměrů

  Tabuli s potiskem vyrobíme podle vašeho firemního vizuálu a zvolených rozměrů, aby perfektně ladila s vaším interiérem a plně vyhovovala vašim potřebám.

 2. Zlepšíte vaši organizaci a produktivitu

  Potisknuté tabule jsou ideální pro vytváření plánů, seznamů a dalších poznámek, které pomáhají s efektivitou a organizací práce. Tabule s obrázkem zase přinesou zábavu a zpestření do vašeho pracovního i domácího prostředí.

 3. Garantujeme kvalitu a dlouhou životnost

  Všechny naše tabule jsou vyráběny s důrazem na řemeslné zpracování a kvalitu materiálů. Můžeme vám tak garantovat vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich produktů.

 4. Magnetický popisovatelný povrch

  Potisknuté tabule jsou popisovatelné fixem na bílé tabule. Můžete tak psát, kreslit a zapisovat poznámky pomocí mazatelných whiteboard popisovačů. Plocha je zcela hladká a má špičkové vlastnosti, takže si můžete být jisti, že všechny vaše zápisky zůstanou čitelné a snadno smazatelné.

Pomůžeme zrealizovat i Váš nápad!

MAGNETICKÉ TABULE S POTISKEM VYRÁBÍME V TĚCHTO VARIANTÁCH:

Plánovací a rozvrhové tabule

Plánovací a rozvrhové tabule

Přehlednější, rychlejší a efektivnější organizace. Díky plánovací tabuli už na nic nezapomenete a budete mít vždy o všem přehled. 

Tabule s obrázkem

Obrázek na tabuli je zpestřením obyčejné bílé tabule. Perfektně se bude hodit jako tabule pro děti, ale také jako dekorace do kuchyně či pracovny.

Tabule s obrázkem
Mobilní tabule s potiskem

Mobilní tabule s potiskem

Pojízdné tabule nabízejí flexibilitu a snadnou manipulaci. Nemusíte se tak omezovat uchycením tabule na jednom místě, ale můžete ji snadno přesunout kamkoliv potřebujete. Tyto tabule jsou ideální pro prezentace, plánování nebo brainstorming. Lze je také využít jako informační tabule, na kterých mohou lidé najít aktuální informace a důležitá oznámení.

Nevíte, co si vybrat? Napište nám nebo zavolejte. Jsme tu pro vás!

Naše prémiové tabule a nástěnky ekoTAB vyrábíme již od roku 1995. Tato značka je zárukou nejvyšší kvality produktů pro vizuální komunikaci.

Tabuli můžete umístit na:Zeď


Zvedací systém


Mobilní rám


Posuvný systém


   zpět na Tabule a nástěnky na míru


Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.