Celoslovenské zasedání pléna Sdružení základních škol Slovenska

12. 3. 2019

Již tradičně jsme se účastnili zasedání ZZŠS - Združenia základných škōl Slovenska, které se uskutečnilo ve dnech 15. až 17. října  2018 pod vedením prezidentky Aleny Petákové, v Horním Smokovci, tradičně v hotelu Bellevue.

dada

Na zasedání vystoupila ministryně školství, vědy, výzkumu a sportu SR, paní Martina Lubyová a řada poslanců Národní rady SR. Slovenské školství řeší vedle svých specifik i celou škálu shodných témat se školstvím naším.

Zasedání se vedle školních a veřejných zástupců účastnily i komerčně zaměřené subjekty, které měly možnost představit účastníkům zasedání, jimiž byli převážně ředitelé základních škol SR, své projekty, služby a produkty. VMS VISION se značku ekoTAB zde již tradičně zastupoval kolega z obchodního oddělení VMS VISION, pan Marek Beneš. Našim záměrem bylo v rámci prezentace představit slovenskému trhu náš Modulární systém KOSTKY, který je zárukou kvality a plné kompatibility s nejnovějšími projekčními technologiemi. Hosté během přestávek měli možnost návštěvy našeho stánku, kde debatovali nejen o témata svého zasedání, ale také o možnostech využití produktů české značky ekoTAB na slovenských školách a samozřejmě si mohli vyzkoušet prezentovanou interaktivní sestavu.

Slovenský školní trh je nám velmi blízký a vnímáme jej pozorně a přátelsky. Rádi svým nejbližším sousedům nabídneme služby a řešení interaktivních učeben. Na konferenci jsme měli možnost vyslechnout potřeby a zkušenosti zástupců slovenských škol a návštěvu, pro nás „zahraničního“, zasedání ZZŠS považujeme za velmi přínosné a podnětné.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...