Den otevřených dveří a 25. narozeniny

14. 6. 2018

Letos slavíme narozeniny - čtvrtstoletí! 
A na začátku června jsme to pěkně oslavili dnem otevřených dveří, který díky Dni dětí patřil také z velké části právě dětem. Mohli se podívat, kde jejich (pra)rodiče vyrábí tabule a nástěnky, které dobře znají ze školy.

dada

Při příležitosti 25. výročí od založení VMS VISION jsme uspořádali společné firemní setkání. Termín se kryl se Dnem Dětí, a tomu jsme přirozeně uzpůsobili i Ducha Dne. Nebyla to akce na klíč – vše jsme si zorganizovali sami, tak, aby program a vše okolo bylo pro naše lidi, děti i další hosty výhradně relaxační. Zaměstnanci sami ukázali provoz, kanceláře a svá konkrétní pracovní místa svým dětem a hostům. 

Samozřejmě se svým odborným komentářem. Ve velké jednací místnosti jsme nastartovali veškerou interaktivitu a hlavně děti si hrály a zkoušely naše výrobky - využití velkých tabulí jako tabletů, kreslení omalovánek na tabuli jen prstem, pohádkové kvízy a hádanky, interaktivní piškvorky, tradičně český film Krteček. 

Navíc si všichni mohli reálně vyzkoušet staročeskou dřevěnou hračku – káču, zvanou Cvrček nebo promluvit „heliovým“ hlasem a odejít s létajícím balonkem.

Z firmy jsme se autobusem a auty přesunuli na zahradu hotelu Moravia – Lasákův mlýn (v Boskovicích) a užívali si příjemnou, relaxační ZAHRADNÍ PARTY pod stanem, se vším, co k tomu patří.

 

CO K TOMU PATŘÍ?

Počasí - nádherně slunečno, k tomu velká zahrada, zelená tráva, šumící potok, houpačka, skluzavka, frisbee (měkký létající talíř), míče a bosé nohy v trávě.

Muzika - fantastická cimbálová skupina FREE Cimbal RADEGAST podmalovala atmosféru a nadchla svým klasickým cimbálem, přes irské skladby, rockové hity až po písničky z českých pohádek.

Občerstvení/raut bylskvělý. Pravé vlčnovské vdolečky se jen rozplývaly a kuchař z „Lasáku“ prostě ví, co lidem chutná…

Miniprogram byla Megabublinkiáda.  Užily si ji především všechny děti. Úchvatné bubliny- už jste si někdy takové sami vyfoukli?

Tanečnice Belly Dance – několinásobná mistryně ČR junior – slečna Karolina Hynková předvedla svým tancem nádhernou ženskou energii a ač fyzicky náročný tanec, tak s úsměvem a lehkostí.

V závěru večera nás ochladil krátký deštík, ale příjemný dojem z relaxační zahradní party s Megabublinami, Free Cimbalem a tanečnicí Belly Dance ze vzpomínek rozhodně nesmyl.

Děkujeme všem zúčastněným, účinkujícím i obsluze hotelu Moravia – bylo to příjemné a krásné odpoledne.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...