Konference EPSON Technologické dny 2018

12. 3. 2019

Největší konference společnosti EPSON roku 2018 proběhla v říjnu ve třech velkých městech České a Slovenské republiky. Technologické dny jsou již tradičně vedeny formou praktických ukázek a zaměřují se na reálné využití produktů v domácnostech, v malých, středních i velkých kancelářích.

dada

Praha:         1. a 2. 10. 2018

Olomouc:    9. 10. 2018

Bratislava:   22. 10. 2018 

Návštěvníci Technologických dnů EPSON jsou zejména partneři a koncoví zákazníci. Hlavním společnosti EPSON seznámí účastníků s unikátními nejnovějšími technologiemi z oblasti tisku, projekce a skenování, které optimalizují a zefektivňují práci i zábavu. EPSON prezentuje také své klíčové vize a strategie do dalších let. To vše v praxi a reálně, s možností praktického ověření na workshopech.

V Praze probíhaly Technologické dny ve velkorysých prostorách, zabírajících většinu Žofínského paláce a návštěvníci si mohli naživo prohlédnout a vyzkoušet tiskovou a projekční techniku. VMS VISION zde vystavovala interaktivní sestavu s dataprojektorem EPSON a pořádala pro zájemce workshop, kde si každý mohl vyzkoušet funkčnost a ovládání interaktivního dataprojektoru na tradiční české tabuli ekoTAB. Školy naši interaktivitu dobře znají a umí ji ovládat. Pro koncové zákazníky z jiného trhu – např. kanceláře a domácnosti, je často doposud udivující moment, že klasická bílá tabule slouží spolehlivě jako obrovská projekční plocha. Navíc se chová a je funkční jako tablet. Ovládání tabule dotykem, je pro běžnou veřejnost často stále okouzlující novinkou. V podobném duchu probíhaly Technologické dny i v Olomouci a Bratislavě.

A co nás nejvíc zaujalo? Jsme značkou ekoTAB, takže vše, co je „EKO“ a šetrné k přírodě nás tedy zajímá. Jako nejpůsobivější exponát jsme vyhodnotili, hromadu prázdných tonerů a tiskových válců, kterých je potřeba k vytištění 80 tisíc stran na laserovém zařízení. EPSON prezentoval, jak si nyní nejnovější tiskárny vystačí s jedním inkoustovým vakem o velikosti menší nákupní tašky k zajištění stejného objemu tisku. Na konferenci pak byly všeobecně zdůrazňovány zásady společnosti z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí.

Z pohledu účastníka konference, vystavovatele a partnera společnosti EPSON můžeme říct, že konference je technologickou akcí na vysoké úrovni, kde společnost prezentuje vývoj svých produktů a technologií – mění doposud běžné, zavedené standardy a posunují technologie a procesy skokově vpřed.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...