Konference jaro 2019

10. 6. 2019

V průběhu jara jsme se jako partneři a vystavovatelé účastnili pěti konferencí v České i Slovenské republice a již tradičně jsme zde prezentovali značky ekoTAB a boardOK.

dada

Šňůru jarních konferencí jsme zahájili setkáním Asociace ředitelů gymnázií České republiky, které se konalo v březnu v Hotelu International v Brně, kde jsme měli možnost setkat se s řediteli těchto vybraných škol a načerpat potřebné podněty a inspiraci. Neméně podstatné jsou pro nás i informace a odezvy na naše produkty a interaktivitu ve výuce od základních škol, proto jsme i letos vyrazili za řediteli a zástupci ředitelů těchto škol na konferenci Asociace ředitelů základních škol do Přerova.

Konference Počítač ve škole, zaměřená na IT technologie ve výuce a školním prostředí, se konala již tradičně v Novém Městě na Moravě. Zde jsme prezentovali možnosti interaktivity a v dopolední přednášce nastínili i nový trend v interaktivitě, tj. sestavy s LCD displeji.

Do Prahy jsme vyrazili na konferenci Jak se žije malotřídkám. I zde naše montážní parta den dopředu zdolala několik pater schodů a připravila interaktivní sestavu do našeho stánku.

Vyrazili jsme i k naším nejbližším sousedům na Slovensko. Celoslovenské zasadanie pléna Združenia základných škôl Slovenska se konalo v Grand Hotelu Bellevue v Hornom Smokovci. Měli jsme tak možnost získat pohled i na poněkud odlišné školní prostředí a potřeby z toho plynoucí.

Společnost VMS VISION reprezentovali na konferencích členové divize Obchod Marek Beneš, Ivana Jančová, Stanislav Dobrozemský, Pavlína Řeřuchová, Anežka Balcarová a Martin Libich.

Konferencí se účastnili ředitelé i pedagogové základních a středních škol a my měli možnost s nimi probrat jejich zkušenosti a diskutovat možná řešení čelní stěny ve třídě a vybavení školy nástěnkami a dalšími doplňky vizuální komunikace. Na konferencích byla vždy vysoká účast, což svědčí o vysoké úrovni těchto akcí a přednášejících, kterými například byl ministr školství  ČR Ing. Robert Plaga, Ph.D., ministryně školství SR JUDr. Mgr. Martina Lubyová, PhD. nebo veřejná ochránkyně práv Mgr. Anna Šabatová, Ph.D.

Na všech akcích jsme prezentovali Modulární systém ekoTAB (tabule na zvedacím stojanu + univerzální rameno + interaktivní dataprojektor) doplněný vizualizérem EPSON. Návštěvníci našich stánků měli možnost si prakticky vyzkoušet kvalitu našich tabulí a nástěnek, interaktivitu, práci s vizualizérem a třeba si i zasoutěžit. Pro výherce jsme měli připraveny naše nástěnky ekoTAB a boardOK.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...