Konference Zástupce včera, dnes a zítra 2018

11. 3. 2019

VMS VISION a naše značka ekoTAB byla letos již potřetí generálním partnerem odborné konference Zástupce vřera, dnes a zítra pro zástupce ředitelů škol. Prestižní akce proběhla 9. října 2018, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy i pod záštitou  Magistrátu hlavního města Prahy.

dada

Jako každoročně byly v rámci konference vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Programem tohoto ročníku provedl účastníky konference Tomáš Hauptvogel, moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima a politického diskuzního pořadu Partie. Mezi témata ř. ročníku patřila např. přednáška „Školy a PR ve věku GDPR“ nebo „Zástupce ředitele optikou pracovního práva“ atd. 

Společnost VMS VISION, coby generální partner konference, měla na konferenci za úkol umožnit hostům zažít a vyzkoušet interaktivitu ve spojení s tradiční českou tabulí – ukázat funkčnost, spolehlivost a také praktické a sofistikované řešení pro každou interaktivní učebnu.

Naše kolegyně z obchodního oddělení, paní Ilona Podvalová a slečna Pavlína Řeřuchová, svou příjemnou prezentací poutaly pozornost návštěvníků konference k našemu stánku s interaktivní sestavou. Zde se mezi přednáškami hosté scházeli a diskutovali nejen o tématech konference a zkušenostech, ale i o produktech značky ekoTAB a jejich využití ve školní praxi.

Z našeho pohledu generálního partnera a vystavovatele je akce velmi prestižní a vyhledávaná, pořadatelé kladou důraz na vysokou úroveň obsahu přednášek a aktuální témata, dotýkající se běžné školní praxe. Těšíme se na další přínosné ročníky.


Mohlo by vás zajímat

Máme nové dodávky
21.06.24
Zlepšujeme efektivitu našeho dovozu, servisu a montáže díky novým dodávkám značky Renault ...
Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...