Ocenění z finále Vodafone Firma roku 2020

5. 1. 2021

VMS VISION je mezi TOP 10 firmami v Jihomoravském kraji. Pod stromeček nám bylo naděleno toto krásné ohodnocení.

dada

Soutěž Vodafone Firma roku 2020 probíhala celorepublikově. V každém kraji postoupilo pouze 10 firem do krajského finále. Tyto firmy byly nominovány na základě referencí, přínosu pro region, síly podnikatelského příběhu, ekonomické rentability a dalších aspektů. 

V TOP desítce jsme jako výrobce školních a kancelářských tabulí bojovali o vítězství s významnými firmami, které se zabývají kosmickým vývojem či vývojem robotických zařízení. Soutěž nebyla omezená ani velikostí firmy, proto se vedle firem vyvíjejících špičkové technologie postavili tradiční rukodělní výrobci. Konkurence byla opravdu veliká a rozmanitá, soutěž se tak stala velice zajímavou a s napětím jsme sledovali její průběh.

Umístění mezi první desítkou si vážíme obzvláště v této těžké době, kdy mnoho firem bojuje o svoji existenci. Děkujeme za ohodnocení naší práce a impuls k dalšímu posunu vpřed.

Pro Jihomoravský kraj se stala Vodafon Firmou roku 2020 S.A.B. Aerospace vyrábějící části raket a vesmírných sond. Více informací o soutěži zde.

Certifikát finalista Vodafone Firma roku 2020


Mohlo by vás zajímat

Máme nové dodávky
21.06.24
Zlepšujeme efektivitu našeho dovozu, servisu a montáže díky novým dodávkám značky Renault ...
Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...