Poděkování zaměstnancům při zakončení letní sezóny 2021

17. 9. 2021

Prázdniny pro VMS VISION se nenesou, jako u jiných, v duchu odpočinku, naopak jsou pro nás nejvytíženější částí roku. Školy chtějí využít volných tříd a uskutečnit co nejvíce dodávek a montáží tabulí. Jedná se o naši TOP sezónu. 

dada

Toto hektické období již tradičně oslavíme v září, tzv. zakončením sezóny. Letos jsme se opět sešli na hradě v Boskovicích a využili slunce a příjemného babího léta. O zábavný program se postarala Divadelní a šermířská skupina Gonfánon z Boskovic a mladí hudebníci ze Symfonického orchestru Boskovice. 

Při této příležitosti také každoročně oceníme vybrané zaměstnance VMS VISION za jejich mimořádný výkon v uplynulém roce. Letos toto ocenění získali dvě kolegyně z obchodního oddělení a tři kolegové z výroby. Máme tým pracovitých, skvělých lidí a poděkování patří nejen oceněným, ale všem, kteří se na práci každý den podílejí. To, že všichni táhneme za jeden provaz nám pomáhá růst, být flexibilní a cítit žádoucí změny. Takže všem našim zaměstnancům, za jejich přístup, děkujeme i touto cestou.

Marcela Kožoušková
Autor: Marcela Kožoušková

Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...