Poděkování zaměstnancům při zakončení letní sezóny 2021

17. 9. 2021

Prázdniny pro VMS VISION se nenesou, jako u jiných, v duchu odpočinku, naopak jsou pro nás nejvytíženější částí roku. Školy chtějí využít volných tříd a uskutečnit co nejvíce dodávek a montáží tabulí. Jedná se o naši TOP sezónu. 

dada

Toto hektické období již tradičně oslavíme v září, tzv. zakončením sezóny. Letos jsme se opět sešli na hradě v Boskovicích a využili slunce a příjemného babího léta. O zábavný program se postarala Divadelní a šermířská skupina Gonfánon z Boskovic a mladí hudebníci ze Symfonického orchestru Boskovice. 

Při této příležitosti také každoročně oceníme vybrané zaměstnance VMS VISION za jejich mimořádný výkon v uplynulém roce. Letos toto ocenění získali dvě kolegyně z obchodního oddělení a tři kolegové z výroby. Máme tým pracovitých, skvělých lidí a poděkování patří nejen oceněným, ale všem, kteří se na práci každý den podílejí. To, že všichni táhneme za jeden provaz nám pomáhá růst, být flexibilní a cítit žádoucí změny. Takže všem našim zaměstnancům, za jejich přístup, děkujeme i touto cestou.

Marcela Kožoušková
Autor: Marcela Kožoušková

Mohlo by vás zajímat

Speciální akce pro školy
29.11.21
Víme, že Vánoce se nezadržitelnými kroky blíží. Ví to i náš VMSácký Ježíšek, který naděluj...
VMS VISION je certifikovaným partnerem EPSON Display+
11.02.21
Získali jsme nejvyšší stupeň certifikace Display+ od předního celosvětového výrobce projek...
Ocenění z finále Vodafone Firma roku 2020
05.01.21
VMS VISION je mezi TOP 10 firmami v Jihomoravském kraji. Pod stromeček nám bylo naděleno t...