Roadshow 2018

11. 3. 2019

Značka ekoTAB se opět prezentovala na Roadshow pro školy s Microsoftem. Akce proběhla postupně ve třinácti městech, tradičně na podzim 2018. 

dada

Firma VMS VISION se roadshow zúčastnila ve všech 13 městech, kde na našich interaktivních sestavách a tabulích ekoTAB probíhaly workshopy pro návštěvníky konference. Prezentovali jsme se jako tradiční český výrobce, na jehož produkty si lze reálně sáhnout a vyzkoušet si přímo na místě prakticky, jak novinky v technologiích fungují v propojení s našimi produkty.

Účastníci se osobně setkali s partnery, kteří poskytují řešení a dodávky systémů pro školní prostředí. Setkání všem umožnilo výměnu informací, zkušeností a sdílení.

Pořadatel akce, agentura Royal Emmy, vytvořil inspirující prostředí pro všechny hosty i partnery, aby vzájemně získali nejčerstvější informace o využívání technologií pro podporu a zkvalitnění výuky ve školách.

Co nejvíce zaujalo nás? Prezentace od Microsoftu, přednáška Office 365 – jednou a navždy – což je zrovna aktuální téma pro naši firmu, Office 365 nasazujeme a začínáme aktivně využívat.

Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se přímo i nepřímo na zabezpečení Roadshow podíleli a umožnili tak prezentaci značky ekoTAB ve všech navštívených třinácti městech.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...