Setkání majitelů a šéfů firem 2022

Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setkání museli na dva roky přerušit.  O to víc jsme rádi, že letos toto shledání mohlo proběhnout a my si ho patřičně užili.

dada

Program byl nabitý od ranních až do večerních hodin, takže nebyl čas zahálet. Hned ráno odstartovaly přednášky u nás ve VMS. Přednášky probíhaly na různá témata a věříme, že posluchačům přinesly zajímavé informace.

V odpoledních hodinách jsme vyrazili za krásami okolí Boskovic. Letos byla na programu prohlídka Sloupsko-šošůvských jeskyní a výlet na kozí farmu v Šošůvce. Po prohlídce jeskyní, kde vládne teplota pouhých 7 °C, nás zahřála domácí rynglovice. Na kozí farmě jsme zase naplnili břicha a ochutnali kozí sýr, paštiku či jogurt z kozího mléka.

Po absolvovaných zážitcích a několika kilometrech v nohou jsme se vrátili zpět do Hotelu Pod Zámkem v Boskovicích. Tam už na nás kromě skvělého jídla a pití čekal karikaturista. Každý se mohl nechat ztvárnit a odnést si tak domů krásnou památku.

Věříme, že jste si celý den užili. Že Vás bavil nejen program, ale především možnost vidět se tváří v tvář. Děkujeme všem za účast a už teď se těšíme na další ročník!

Beáta Tomanová
Autor: Beáta Tomanová

Mohlo by vás zajímat

Máme nové dodávky
21.06.24
Zlepšujeme efektivitu našeho dovozu, servisu a montáže díky novým dodávkám značky Renault ...
Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...