Setkání majitelů firem 2018

20. 5. 2018

Letos proběhlo malé jubileum - již pátým rokem jsme pozvali majitele firem, kteří dodávají naše produkty řady ekoTAB. 

dada

Navíc naše firma letos slaví i své vlastní jubileum, 25. výročí od založení společnosti v roce 1993. Pojali jsme tedy setkání výlučně aktivitami z Boskovicka a nejbližšího okolí. Všichni pozvaní podnikají v různých oblastech. A jedna z nich nás všechny spojuje  - dodáváme do škol. Tabule a interaktivní sestavy, naši partneři také nábytek, software, učebnice a jiný sortiment. Všichni sledujeme vývoj ve školství, jeho financování a jsme rádi, když školy obdrží kvalitní, užitečné produkty a servis. Školství není jediné partnerské pojítko. Pojí nás už samo „podnikání“ a jeho aspekty v ČR a SR. Žádná škola ani seminář totiž nikoho nepřipraví na to, co obnáší podnikání samo o sobě. Společných témat k diskusi je proto vždy celá řada.

Letošní rok vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků  jako Rok rodinného podnikání 2018, kterého se naše firma účastní a zapojujeme se i do soutěže Rodinná firma roku a do dalších, asociací pořádaných aktivit. Jsme rádi, že letos někteří z našich partnerů s sebou vzali i své manželky, či jiného člena rodiny, zapojeného do jejich podnikání. Den, strávený v Boskovicích, opět nebyl jen o diskusích a business tématech, ale také o odpočinku a relaxu – tentokrát co nejvíce v přírodě.

Počasí vyšlo nádherně slunečné, takže po dopoledni, stráveném ve VMS VISION se všichni rádi věnovali dalším aktivitám. Navštívili jsme Punkevní jeskyně v Moravském krasu – dominantu zdejšího kraje.

Jízda vláčkem ze Skalního mlýna,  koncert mladých hudebníků z Boskovického  symfonického orchestru – JAZZ  kvartetu v jeskyni u Zrcadlového jezírka, 

dále jarní plavba po podzemní Punkvě, monumentální pocit na dně propasti Macocha, to vše byly hezké zážitky pro nás i naše hosty.

Večerní program na hotelu Moravia – Lasákův mlýn nám zpestřila mladá tanečnice stylu Belly Dance – břišního  tance, také rodačka z okolí Boskovic, mistryně ČR junior. Svým žensky nádherným a profesionálním vystoupením zaujala nás, hosty i personál hotelu.

Setkání mělo u všech zúčastněných milou odezvu. Všem zúčastněným děkujeme a srdečně zveme na setkání v příštích letech.

Starali se o nás: catering z blízkých Knínic, pekařství WILK z Boskovic, Jazz Kvartet ze SPgŠ Boskovice, personál z Moravského krasu, tanečnice ze Svitav, hotel Moravia Boskovice, domácí moravská meruňkovice, i podávaný jablečný mošt byl pravý boskovický z Boskovické palírny.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...