Setkání šéfů 2019

10. 6. 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci května v příjemném prostředí hradu Boskovice.

dada

Setkání, které každoročně pořádáme pro jednatele a jejich zástupce našich partnerských firem, probíhalo od ranních hodin v sídle VMS. Dopolední program začal přivítáním jednatele VMS VISION pana Libora Kožouška, který partnerům nastínil změny a směr, kterým se chceme jako firma posouvat. Diskutovalo se o tématech vzájemné spolupráce, jak řešit problémové situace, kde vznikají časté problémy a co se dá pro usnadnění vzájemné komunikace a spolupráce dělat.

Po obědě dorazil JUDr. Radim Koseček, který si připravil seminář na téma Zákon o zadávání veřejných zakázek. Vzhledem k tomu, že pro získávání zakázek na školách se naši partneři často těchto soutěží účastní, byl seminář velice kladně hodnocen. 

Odpolední program byl naplánován na hradě Boskovice, kde nás čekal kastelán s komentovanou prohlídkou. Společně s "šéfy" a našimi zaměstnanci jsme si vychutnali degustaci vín, poslechli vystoupení cimbálové muziky a povečeřeli v příjemném prostředí společenského zázemí hradu.

Celé setkání se neslo v příjemném duchu dobré nálady a přátelského posezení. Všem "šéfům" i zaměstnancům děkujeme za příjemně strávené chvíle a těšíme se na příští rok.


Mohlo by vás zajímat

Máme nové dodávky
21.06.24
Zlepšujeme efektivitu našeho dovozu, servisu a montáže díky novým dodávkám značky Renault ...
Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...