Setkání šéfů 2019

10. 6. 2019

Setkání šéfů partnerských firem VMS VISION proběhlo na konci května v příjemném prostředí hradu Boskovice.

dada

Setkání, které každoročně pořádáme pro jednatele a jejich zástupce našich partnerských firem, probíhalo od ranních hodin v sídle VMS. Dopolední program začal přivítáním jednatele VMS VISION pana Libora Kožouška, který partnerům nastínil změny a směr, kterým se chceme jako firma posouvat. Diskutovalo se o tématech vzájemné spolupráce, jak řešit problémové situace, kde vznikají časté problémy a co se dá pro usnadnění vzájemné komunikace a spolupráce dělat.

Po obědě dorazil JUDr. Radim Koseček, který si připravil seminář na téma Zákon o zadávání veřejných zakázek. Vzhledem k tomu, že pro získávání zakázek na školách se naši partneři často těchto soutěží účastní, byl seminář velice kladně hodnocen. 

Odpolední program byl naplánován na hradě Boskovice, kde nás čekal kastelán s komentovanou prohlídkou. Společně s "šéfy" a našimi zaměstnanci jsme si vychutnali degustaci vín, poslechli vystoupení cimbálové muziky a povečeřeli v příjemném prostředí společenského zázemí hradu.

Celé setkání se neslo v příjemném duchu dobré nálady a přátelského posezení. Všem "šéfům" i zaměstnancům děkujeme za příjemně strávené chvíle a těšíme se na příští rok.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...