Školení montážních part našich partnerů

10. 6. 2019

V květnu 2019 u nás proběhlo další kolo školení montážníků našich obchodních partnerů, kterého se zúčastnilo 12 montážníků.

dada

Správně provedená montáž produktů VMS VISION je pro nás nezbytnou součástí dodávky.  O to, aby montáž proběhla kvalifikovaně, rychle a se zaručeně kvalitním výsledkem, se u nás starají čtyři montážní party. Stejnou kvalitu provedených prací čekáme i od montážních part našich partnerů, které každoročně školíme a seznamujeme se správnými postupy a technologiemi.

Všechny informace jim každoročně předávají naši pracovníci s mnohaletou praxí z technického oddělení. Velmi přínosná je pro montážníky praktická část. Letos byli montážníci seznámeni s nejčastějšími problémy, se kterými se v praxi setkáváme, poradili jsme jim triky pro urychlení práce a odpověděli na jejich otázky. Věříme, že i letos bylo školení pro všechny přínosem a budeme se na školách setkávat pouze s kvalitně a profesionálně namontovanými výrobky ekoTAB, boardOK a FiNE k největší spokojenosti našich zákazníků.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...