Školství 2020

20. 10. 2029

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Školství 2020, která se konala dne 15. 10. 2019 v TOP HOTELu Praha a to pod záštitou předsedy vlády České republiky Andreje Babiše a ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy. Konference byla organizována Unií zaměstnavatelských svazů ČR a divizí Medical Services vydavatelství Mladé fronty, a.s. a účastnilo se jí 700 ředitelů škol z celé republiky.

dada

Hlavními tématy konference bylo odměňování učitelů, reforma regionálního školství nebo zkušenosti se zavedením společného vzdělávání. Mezi přednášejícími byli Ing. Robert Plaga, Ph.D., ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ing. Andrej Babiš, předseda vlády ČR, doc. Mudr. Jaroslav Zvěřina, CSc, sexuolog, psychiatr a soudní znalec a Mgr. Václav Klaus ml., předseda Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, Poslanecká sněmovna PČR.

Mezi přednášejícími z komerční sféry byl také jednatel společnosti VMS VISION, s.r.o. Ing. Libor Kožoušek. Přednáška proběhla v dopoledním bloku programu a jejím tématem bylo kompletní řešení čelní stěny třídy, kdy je nutné vhodně zkombinovat nastupující LCD panely a klasické školní tabule. Všichni ředitelé měli možnost si vyzkoušet vhodné řešení prostřednictvím exponátu, který jsme na konferenci představili. Jedná se o kombinaci LCD panelu Optoma o velikosti 86“ a 2 tabulí ekoTAB, vše instalováno na pylonech. Stěna za těmito prvky je řešena formou tabulí a nástěnek pro další využití ve výuce. Ředitelé si vše zkoušeli a oceňovali zejména, že jim toto řešení nabízí mimo LCD i dostatečný prostor na psaní na tabuli. Konzultovali jsme také možnosti nástěnek, typů povrchů, nové řady DoNote (tabule s plnobarevným tiskem) nebo již zaběhlého řešení pro školy ve formě tabule ekoTAB s interaktivním dataprojektorem.  

S potěšením jsme si opět ověřili, že značka ekoTAB je ve školách rozšířená a ředitelé mají povědomí o její kvalitě. Na éru nastupujících LCD panelů jsme připraveni a ověřili jsme si, že máme řešení, které je pro školy ideální, protože tato kombinace jim poskytuje LCD panel i tabuli ve velikostech, jaké pro kvalitní výuku potřebují.


Mohlo by vás zajímat

Jak se žije malotřídkám 2020
01.10.20
Podzimní měsíce jsou u nás spojovány s účastí na konferencích, kde se s Vámi velmi rádi se...
Naše tradiční produkty v nových barvách
26.08.20
Na přání našich zákazníků jsme začali vyrábět naše produkty s textilním povrchem v nových ...
Oficiálně rodinným podnikem
24.08.20
Asociace malých a středních podnikatelů od jara oficiálně prověřuje a následně registruje ...