Speciální akce pro školy

29. 11. 2021

Víme, že Vánoce se nezadržitelnými kroky blíží. Ví to i náš VMSácký Ježíšek, který naděluje spoustu dárků právě Vám, našim zákazníkům.  

dada

Tabule značky ekoTAB asi není třeba představovat. Kdyby přece jen někdo náhodou nevěděl, připomeňme si to nejdůležitější. Jedná se o prémiovou řadu keramických magnetických tabulí. Bílý střed, na který se dá nejen psát, ale i promítat a používat interaktivitu, je doplněný křídly na křídu nebo popis fixem.   

Dost teorie, pojďme nadělovat!  

Připravili jsme pro Vás vánoční akci, při které nemusíte řešit vůbec nic. Stačí jen kliknout na tlačítko chci toto řešení a my už vše zařídíme. Dodáme Vám kompletní řešení na klíč. Tabuli na zvedacím stojanu s interaktivním projektorem na pero i prst, reproduktory, které rozehrají koledy v celé třídě. Vše Vám samozřejmě přijedeme namontovat. Ježíškovi pomocníci Vás také zaškolí, ať můžete sestavu používat hned a snadno. Protože víme, že na produkty ekoTAB je spolehnutí, nebojíme se na ně poskytnout prodlouženou záruku 5 let.   

Říkáte si, že je náš Ježíšek štědrý? To však není všechno! Navíc si pro Vás připravil k celé objednávce bonusy v hodnotě 25 000 Kč. Abyste měli na čem pouštět vánoční pohádky, obdržíte od nás notebook Fujitsu LifeBook S936. Chystáte se na vánoční besídku? Skvělé, od nás získáte jutovou nástěnku o rozměru 200x120, na kterou si můžete umístit všechny fotografie, které na besídce pořídíte. Po celý letošní školní rok máte od nás navíc i slevu 10 % na nákup veškerého příslušenství pro celou Vaši školu. Myslíme i na bezpečnost Vašich žáků a učitelů, proto k nákupu interaktivní sestavy získáte i roční servisní prohlídku všech tabulí na celé škole zdarma. 

Celou interaktivní sestavu, včetně všech dárků, pořídíte za akční cenu 119 000 Kč vč. DPH.  

Tak na nic nečekejte a napište našemu Ježíškovi do VMS VISION. 

Platnost akce již vypršela. 

Beáta Tomanová
Autor: Beáta Tomanová

Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...