Zástupce na cestě k úspěch 2019

25. 10. 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference Zástupce na cestě k úspěchu, kterou pořádala společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. nejen pro zástupce ředitelů škol. Konference proběhla 14. 10. 2019 v krásné budově Magistrátu hlavního města Prahy, a to pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

dada

Moderátorem konference byl již tradičně Tomáš Hauptvogel, bývalý moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima. Mezi hlavní témata patřil aktuální stav nové právní úpravy financování regionálního školství, ochrana osobních údajů od vstupu GDPR v účinnost nebo stav podpory regionálního školství formou tzv. šablon „Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání“. V průběhu akce také proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Ocenění zástupci dostali jutové nástěnky boardOK z naší produkce a cenu pro vítěze předala zástupkyně naší firmy, Ing. Ivana Jančová. 

Pro účastníky akce jsme připravili doprovodný program, při kterém měli možnost si vyzkoušet klasickou školní tabuli ekoTAB na zvedacím stojanu, na které je instalován interaktivní dataprojektor EPSON EB-695Wi, který je ovládán dotykem pera i prstu. Produktový specialista, Stanislav Dobrozemský, všechny zájemce seznámil s možnostmi, které jim tato sestava poskytuje, a účastníci odcházeli obohaceni o cenné poznatky. 


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...