Zástupce na cestě k úspěch 2019

25. 10. 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference Zástupce na cestě k úspěchu, kterou pořádala společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. nejen pro zástupce ředitelů škol. Konference proběhla 14. 10. 2019 v krásné budově Magistrátu hlavního města Prahy, a to pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

dada

Moderátorem konference byl již tradičně Tomáš Hauptvogel, bývalý moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima. Mezi hlavní témata patřil aktuální stav nové právní úpravy financování regionálního školství, ochrana osobních údajů od vstupu GDPR v účinnost nebo stav podpory regionálního školství formou tzv. šablon „Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání“. V průběhu akce také proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Ocenění zástupci dostali jutové nástěnky boardOK z naší produkce a cenu pro vítěze předala zástupkyně naší firmy, Ing. Ivana Jančová. 

Pro účastníky akce jsme připravili doprovodný program, při kterém měli možnost si vyzkoušet klasickou školní tabuli ekoTAB na zvedacím stojanu, na které je instalován interaktivní dataprojektor EPSON EB-695Wi, který je ovládán dotykem pera i prstu. Produktový specialista, Stanislav Dobrozemský, všechny zájemce seznámil s možnostmi, které jim tato sestava poskytuje, a účastníci odcházeli obohaceni o cenné poznatky. 


Mohlo by vás zajímat

Zakončení hlavní sezóny 2020
Hlavní sezónu jsme letos zakončili na hradě Boskovice. V příjemném prostředí jsme si vychu...
Naše tradiční produkty v nových barvách
26.08.20
Na přání našich zákazníků jsme začali vyrábět naše produkty s textilním povrchem v nových ...
Oficiálně rodinným podnikem
24.08.20
Asociace malých a středních podnikatelů od jara oficiálně prověřuje a následně registruje ...