Závěr roku 2018

28. 3. 2019

Kulturní aktivity v závěru roku: Návštěva divadelního představení CAVEMAN a Vánoční večírek 2018.

dada

Závěrečné měsíce každého roku nás mají vést ke zklidnění a vnitřnímu ztišení. Pro VMS VISION jsou však právě tyto měsíce, vedle letních prázdnin, jedním z pracovně nejexponovanějších období. I proto je dobré občas vydechnout, zrelaxovat a zařadit jiné, než jen pracovní aktivity. Kolektiv, rozšířený v roce 2018 o nové kolegy a kolegyně, měl možnost se sejít v závěru roku 2x mimopracovně.

První akcí byl zájezd do Brna, do Divadla Bolka Polívky, na světově známé představení CAVEMAN. Zájezd se uskutečnil v prvním listopadovém týdnu. Představení je nekonečným humorem od začátku do konce, zakládajícím si na „pravdivém“ a výstižném pojetí rozdílů mezi Muži a Ženami. Nutno podotknout, že představení mívá pravidelně vyprodáno a každého rozesměje až k slzám. Potěšilo nás, že někomu se představení líbilo natolik, že lístky na toto představení rovnou zakoupil i své rodině jako vánoční dárek.

Druhou akcí byl tradiční Vánoční večírek. Proběhl v prvním prosincovém týdnu, v Boskovicích, v restauraci REPETE. Občerstvení a předvánoční atmosféra, spojená s představením kouzelníka a „veselou“ malou vánoční tombolou, byla úsměvnou tečkou ke konci roku. Po vánočních svátcích jsme se všichni sešli 3.1. 2019, první „pracovní“ den roku pro VMS VISION, který je tradičně věnován školení řidičů, školení BOZP, vnitropodnikovému školení a firemnímu dění. Do Nového roku jsme vykročili s chutí, s novými informacemi a cíli.


Mohlo by vás zajímat

Podzimní konference 2022
16.11.22
Letošní podzim se nesl ve znamení konferencí, kterých jsme se účastnili. Během tří měsíců...
Setkání majitelů a šéfů firem 2022
06.06.22
Každý rok se setkáváme s našimi obchodními partnery. Kvůli covidu jsme tato tradiční setká...
VMS na sociálních sítích. Už nás sledujete?
08.03.22
Víte, že jsme se rozrostli na sociálních sítích? Dříve jste nás mohli najít jen na Faceboo...