VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Služby

Chceme Vám dodávat komplexní balíček služeb. Zadáním objednávky do systému pro nás práce nekončí. Tabule si sami vyrábíme a jsme připraveni Vám nabídnout montáž tabule, demontáž, odvoz a likvidaci, ale i kontroly Vašich stávajících tabulí či servis. Nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis. 

Vybírejte

Autorizovaná montáž

Autorizovaná montáž

Jednou ze základních služeb, které nabízíme, je montáž našich tabulí. Jako výrobce tabulí chceme, aby naše tabule byly na školách řádně namontovány a byly bezpečné. Ke všem vyráběným tabulím a řešením na míru nabízíme možnost instalace. Výhodou autorizované montáže je mimo jiné rozšíření standardní záruky na 5 let. 

Demontáž

Demontáž tabule představuje odmontování staré tabule.
Pokud chcete tabuli dále používat a namontovat si ji například do jiné třídy, je vždy lepší využít odborné demontáže. A to proto, aby nedošlo k poškození některých dílců či částí tabule pro další použití.
 

Demontáž
Likvidace

Likvidace

Likvidace tabulí představuje odvoz demontované tabule či celé sestavy. Vy se tak nemusíte starat vůbec o nic. Pokud si již nepřejete tabuli používat ani v jiné třídě a chcete ji demontovat, je využití této služby ideálním řešením. Veškeré dílce si odvezeme a zajistíme jejich ekologickou likvidaci.

Kontroly 

Pravidelné kontroly odhalují bezpečnostní rizika. Díky nim máte jistotu, že vybavení školy je v dobrém stavu a kondici. Tabule budou opravené a plně funkční. Prováděním kontrol také předejdete neplánovaným vysokým výdajům. Budete vědět, v jakém stavu jsou jednotlivé třídy a na základě toho budete moci lépe plánovat investice. 

Kontroly 
Servis

Servis

Máte poškozenou nebo opotřebenou tabuli? Nejde Vám tabule vyčistit a nevíte si s tím rady? Sjíždí Vám ve třídě tabule nebo naopak vyjíždí a Vy se tak nemůžete pohodlně věnovat výuce? Naši servisní technici přijedou a pomohou vyřešit problémy, které Vás trápí, včetně vyčištění a zkalibrování dataprojektoru.

Bazar

Přemýšlíte o pořízení tabule do dětského pokojíčku, kanceláře či dílny, ale její pořizovací cena se Vám zdá příliš vysoká? Možná si říkáte, že nevíte, jak často budete tabuli využívat? Pro tyto příležitosti nabízíme použité či zánovní tabule a nástěnky.

Bazar
Vykoupení tabule

Vykoupení tabule

Přemýšlíte co se starými tabulemi a nástěnkami? Ve třídách či v kanceláři je již nevyužijete, ale nechat je vyhodit je škoda? Dejte nám vědět, my tabule posoudíme a vykoupíme od Vás. Výkupní cena se odvíjí od stavu a druhu tabule.

Školení dle vlastního výběru

Máte-li na škole tabule s interaktivním dataprojektorem či LCD panely, je třeba, aby je učitelé uměli správně ovládat a pracovat s nimi. Jen tak, budou schopni využívat všech možností, které tyto technologie nabízejí. Využijte námi nabízené zaškolení. Nechte zaškolit nové pedagogy či proškolte klidně opakovaně učitele v té oblasti, ve které si nejsou jisti. 

Školení dle vlastního výběru
Zaujala Vás některá ze služeb a chcete vědět víc? Popište nám svoji situaci a společně najdeme řešení.
Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.