Pravidla řazení nabídek zboží

PRAVIDLA ŘAZENÍ NABÍDEK ZBOŽÍ

společnosti VMS VISION, s.r.o., IČO: 47909391, se sídlem Chrudichromská 2292/13, 680 01 Boskovice, zapsané v obchodním rejstříku vedené u Krajského soudu v Brně, sp. zn. C 46383, kterou zastupuje Ing. Libor Kožoušek, jednatel,

pro prodej zboží prostřednictvím https://www.vms.cz

(dále jen „webová stránka”).

Pokud na našich webových stránkách kliknete na určitý produkt, zobrazí se v horním panelu vpravo  „seřadit produkty”. Měli byste vědět, že pro zobrazování zboží podle vámi preferovaných kritérií výběru používáme následující pravidla.

1. ŘAZENÍ SEKCE „OD NEJNOVĚJŠÍHO”

Zboží je zobrazeno na základě data přidání nových produktů do naší nabídky s tím, že nově přidané produkty jsou řazeny před dříve přidané (původní) produkty.

2. ŘAZENÍ SEKCE „OD NEJSTARŠÍHO”

Zboží je zobrazeno na základě data přidání nových produktů do naší nabídky s tím, že dříve přidané produkty jsou řazeny před nově přidané produkty.

3. ŘAZENÍ SEKCE „OD NEJLEVNĚJŠÍHO”

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejnižší prodejní cenou je řazeno před zboží s vyšší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle priorit, popřípadě pak podle interních identifikátorů produktu.

4. ŘAZENÍ SEKCE „OD NEJDRAŽŠÍHO”

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejvyšší prodejní cenou je řazeno před zboží s nižší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle priorit, popřípadě pak podle interních identifikátorů produktu.


Tato Pravidla řazení nabídek zboží jsou platná od 12.12.2022.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.