Anticovid

Ochrana proti virům a bakteriím

Ochrana proti virům a bakteriím

Nejen roušky nás chrání bránit se před nákazou. Ochranné pomůcky, jako jsou ochranné stěny, paravány, stolní přepážky a dezinfekční stojany staví před nákazu pevnou bariéru a zabraňují či zpomalují šíření infekce.

Dezinfekční stojan - speciálně konstruovaný s nastavitelnou výškou. S touto funkcí je vhodný také do škol a školek. Výška poličky s dezinfekcí nastavíte pod úroveň dětského obličeje, aby nedošlo k zasažení očí dítěte.

Ochranné stěny polykarbonátové - jsou průsvitné, nebrání tak šíření světla v místnosti. Stěny prostor bezpečně rozdělí a přitom ho zanechají vzdušný a prosvícený.

Ochranné keramické stěny - keramika vykazuje antibakteriální vlastnosti, tento materiál je tak velice vhodný právě pro užití pro ochranné dělící stěny. Keramiku lze navíc popsat bílým fixem, což oceníte jak v restauraci, tak v open space kanceláři.

Ochranná přepážka na stůl - bez nutnosti složité montáže a vrtání do desky stolu se hodí všude tam, kde přicházíte do přímého kontaktu se zákazníkem. Ochráníte tak před infekcí sebe i Vašeho klienta.

Více informací