Magnetické tabule do šaten pro MŠ Mostkovice

Mateřská škola Mostkovice v roce 2019 dokončila přestavbu a modernizaci budovy. Budova MŠ se nachází v krásném a klidném prostředí za vesnicí, obklopená přírodou. Přímo kolem budovy protéká potok, na kterém sídlí několik párů divokých kačen a jejich život tak mohou děti pozorovat po celý rok.

Magnetické tabule do šaten pro MŠ Mostkovice

O projektu s vedoucí učitelkou MŠ paní Libuší Prášilovou

Paní ředitelko, v roce 2019 jste pro nově zrekonstruovanou MŠ hledala vybavení. Jak jste se dozvěděla právě o naší firmě?

„O produktech firmy VMS jsem se dozvěděla od obchodního zástupce firmy DUALIS, který se přímo sám ozval a nabídl nám pomoc s vybavením.“

Jakou jste měla představu, co přesně jste pro svoji školku potřebovala?

„Potřebovali jsme vybavit dvě šatny naší školky nástěnkami nebo tabulemi, které by se hodili k pořízenému nábytku. Jednu šatničku máme s červeně laděným nábytkem a druhou s oranžově laděným nábytkem. Proto mě zaujaly nástěnky od VMS s barevnými rámy. Pro šatny jsme vybrali červené a stříbrné rámy, které se nám skvěle hodí.

Mým požadavkem bylo, aby nástěnky měly magnetický povrch. Preferuji tuto variantu kvůli údržbě – dají se jednoduše omývat a díky magnetům nemusíme řešit rozpíchaný povrch."

Jak jste celkově spokojení se službami a dodanými produkty?

„Ano, jsem spokojená. Tabulky využíváme místo dříve používaných sítí. Vystavujeme obrázky dětí, informace pro rodiče, provozní řád atd. Svoji funkci tedy plní skvěle a skvěle nám doplnily i barevný nábytek."


Máte podobný projekt? Kontaktujte nás ještě dnes!