Modernizace učeben ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí

Obor
Rok
2023
Značky

Základní škola a mateřská škola v Albrechticích nad Orlicí poskytuje vzdělání pro žáky od 3 do 11 let. Základní škola je malotřídní školou pro 1. stupeň. Vybavovali jsme v této škole celkem čtyři učebny. Velmi nás těší reference, kterou jsme obdrželi od paní Petry Chaloupkové ze ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí.

Modernizace učeben ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí

Jak jste zahájili spolupráci s firmou VMS VISION?

Spolupráci s vaší firmou jsme zahájili na základě cenové nabídky a velmi vstřícného a profesionálního jednání.  

Jaká byla Vaše představa?

Od začátku jsme měli představu do všech čtyřech tříd umístit tabule MANAŽER, tedy jednodílné keramické tabule značky ekoTAB, s interaktivním projektorem (ten jsme již měli namontován) a křídové tabule TRIPTYCH na stojanu zvedacím.

Co v jednotlivých třídách bylo před modernizací?

Ve třídách byly umístěny historické tabule z roku 2011, jednalo se o klasické dřevěné tabule DUBNO. Jejich demontáž proběhla velmi profesionálním způsobem, rychle a čistě.

Jak probíhala realizace samotné zakázky?

Při samotné montáži probíhala naprosto skvělá komunikace, bezvadná domluva, odborná pomoc a cenné rady při umístění. Vaši montážníci byli velice ochotní a ve všem nám vyšli vstříc. Realizace probíhala zcela v pořádku s ještě kratší dobou montáže než bylo původně naplánováno a s minimálním zatížením výuky.

Můžete říci, že jste byli se spoluprací s VMS VISION spokojeni a doporučili byste ji?

S firmou jsme byli naprosto spokojeni a určitě bychom ji doporučili.

Beáta Tomanová
Autor: Beáta Tomanová

Máte podobný projekt? Kontaktujte nás ještě dnes!