Modernizace zasedacích místností ve společnosti Reca spol. s r. o.

Rok
2022
Značky

Společnost Reca se zaměřuje na oblasti trhu v odvětví průmyslu a obchodu. Působí zejména v okruhu nářadí a upevňovací techniky, a to již od roku 1993. Najdeme ji v několika evropských zemích a v Číně. V České republice jsme modernizovali dvě jejich zasedací místnosti v Brně a jednu jednací místnost v Praze.  O tom, jak celá zakázka probíhala a jak jsou v brněnské pobočce spokojeni s výsledkem, jsme si povídali s provozním manažerem společnosti, panem Tomášem Müllerem.

Modernizace zasedacích místností ve společnosti Reca spol. s r. o.

Jaké byly Vaše požadavky při modernizaci zasedacích místností?

Naším hlavním požadavkem bylo zejména zefektivnění porad. Kladli jsme důraz na jednoduché ovládání a připojení. Chtěli jsme, aby všichni mohli využívat bezdrátové připojení z IPadu.

Dalším požadavkem bylo zvýšení svítivosti projektoru v druhé polovině jedné ze zasedacích místností. Zároveň jsme požadovali co největší plochu pro obraz, aby při poradách bylo vidět co nejvíce polí v Excelu.

Jak probíhala realizace zakázky?

Komunikace byla naprosto bezproblémová a bylo nám navrženo optimální řešení dle našich požadavků. I samotná montáž probíhala bez komplikací. Montážníci nám ve všem vyšli vstříc, když bylo třeba jednací místnost uvolnit a přesunout se jinam, nebyl v tom problém. Vše po sobě uklidili, takže místnost byla ihned připravena k používání.

Pomohla Vám aplikace TapCast pro bezdrátové sdílení obsahu usnadnit práci/jednání? Usnadnily Vám tyto bezdrátové technologie Vaši práci a jednání?

Aplikaci pro bezdrátové připojení velmi oceňujeme, protože pracovníci jsou zvyklí pracovat pouze se svým počítačem. Díky aplikaci se jej nemusí vzdávat a odkládat ho někam na poličku, která slouží jako přípojné místo, ale mohou se připojit i vzdáleně a zachovat si tak komfort ovládání přímo ze svého počítače pohodlně od stolu.

Jak jste spokojeni se svítivostí nového projektoru Optoma ZU720T v porovnání s původním projektorem?

Barvy a svítivost projektoru jsou nepopsatelně příjemnější oproti starému projektoru Optoma.

Ve Vaší zasedací místnosti máte bílou tabuli s dvěma projektory. Můžete nám popsat, jak se Vám řešení se dvěma projektory osvědčilo? Využíváte i tabuli k popisu?

Tabuli používáme i k popisu. Dříve jsme používali flipchart, nyní máme vše na jednom místě, jak interaktivitu, tak popisovací plochu.

Vyzkoušeli jste již práci s interaktivním projektorem? Využíváte interaktivitu?

Ano vyzkoušeli a interaktivitu určitě využijeme i do budoucna. Je skvělé pracovat například v Excelu na tabuli a ukládat změny rovnou do počítače.

Usnadnila Vám Jabra kvalitu videokonferencí? Bylo pro Vás její pořízení přínosem?

Jabra nám umožňuje kvalitně zvukově i obrazově zaznamenat celou místnost. Díky tomuto zařízení dokážeme pořádat videokonference a porady i na dálku.

Jak jste celkově spokojeni s dodaným zbožím a poskytnutými službami? Jsou pro Vás přínosem? Jak hodnotíte VMS VISION?

Jsme velice spokojeni. VMS bychom určitě doporučili i dalším firmám, které řeší podobné problémy. Oceňujeme velmi dobrou komunikaci, zaškolení na používání jednotlivých produktů a snahu vyhovět všem našim požadavkům.

Beáta Tomanová
Autor: Beáta Tomanová

Máte podobný projekt? Kontaktujte nás ještě dnes!