Interaktivní dotykový displej AVTEK

Interaktivní dotykový displej AVTEK

K výuce na školách či práci v kanceláři dnes neodmyslitelně patří interaktivní tabule. Jen málo z nás si umí představit schůzky či porady bez interaktivity. Interaktivní displeje se stávají moderními prvky školních tříd, kanceláří a jednacích místností. Zastoupí počítač, tablet a tabuli v jednom a lze je také využít jako velký grafický či kreslící tablet. 

Základní informace o AVTEK TS 8 CONNECT.

LCD displeje poskytují nepřeberné možnosti využití jak pro vzdělávání, tak při firemních jednáních. Využívají obrovskou dotykovou plochu, u které se nemusíte obávat špatné čitelnosti při vyšších světelných podmínkách či nepřesného dotyku.

Výhody <strong>Avtek TS 8 Connect</strong>

Výhody Avtek TS 8 Connect

 1. Vynikající čitelnost díky svítivosti 500 cd/m2

  Nemusíte už zatahovat žaluzie nebo zhasínat světla. Díky vysokému 4k rozlišení a mimořádné svítivosti až 500 cd/m2 je obraz dokonale ostrý a čitelný za všech světelných podmínek.

 2. Příjemné používání bez bolesti očí

  LCD displej disponuje režimem ochrany zraku. Ten v kombinaci se světelným senzorem sám automaticky upravuje intenzitu jasu pro pohodlnou každodenní práci.

 3. Rychlé a plynulé prostředí Android 13

  LCD displej je vybaven operačním systémem Android 13, díky němuž funguje zcela nezávisle bez potřeby připojení dalšího zařízení.

 4. Pocit jako byste psali na tabuli

  Mezi ochranným sklem a samotným displejem je pouze 1 mm velká mezera. Díky tomu máte pocit jako byste psali na klasickou tabuli.  Dotyk i psaní je mnohem přesnější. 

Interaktivní displej za skvělou cenu

Funkce, které oceníte

50 dotyků najednou

50 dotyků najednou

Displej zvládne až 50 dotyků v jeden okamžik, takže na něm může pracovat více lidí současně. Dotykový displej můžete ovládat dotykem ruky nebo stylusy (pery), které jsou součástí příslušenství.

Bezdrátový přenos obrazu

LCD panel umožňuje pohodlný bezdrátový přenos z notebooku či telefonu. Nemusíte se starat o propojení kabelem. Pro bezdrátové připojení lze využít vestavěného Wi-Fi a Bluetooth modulu, který je součástí LCD panelu. Pro připojení lze využít software Bytello Share nebo AirPlay.

Bezdrátový přenos obrazu
Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Ovládání zvládne úplně každý díky prostředí, které dobře znáte z telefonů nebo tabletů. LCD panel disponuje funkcí bílé tabule a obsahuje různé nástroje pro psaní poznámek, praktické linky či šablony pro výuku a mnoho dalšího.

Zabudované reproduktory

Součástí panelu jsou zabudované kvalitní reproduktory o výkonu 2x 18W a 2x 8W subwoofer, které ozvučí snadno celou místnost.

Zabudované reproduktory
Špičkový LCD displej

Špičkový LCD displej

LCD displej disponuje velmi ostrým obrazem díky vysokému rozlišení 4K (3840 x 2160) a obnovovací frekvencí 60 Hz. Životnost displeje je 50 000 hod. Je také vybaven předním tvrzeným ochranným sklem třídy 9 pro náročné podmínky.

Rozhraní USB-C

Zařízení je vybaveno USB-C, které umožňuje přenášet zvuk, 4K video, přenášet dotyk a zároveň nabíjet notebook. Nemusíte tak k notebooku připojovat několik kabelů. Displej je osazen také porty HDMI, HDMI-OUT, USB, DisplayPort, LAN a Audio.

Rozhraní USB-C


Zaměříme a namontujeme

Interaktivní displej vám namontujeme tak, aby seděl do prostoru, který si vyberete. Ať už je to školní třída, kancelář, zasedací místnost nebo pracovna. Montáž provádíme v rámci celé ČR. 

Podívejte se, jak jsou s dodaným řešením spokojeni naši zákazníci

Reference Základní a mateřská škola Lužná

Jsme autorizovaným prodejcem a autorizovaným servisním centrem pro ČR

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

Lucie Krejčí
Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

(uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.