VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Školní tabule - rozdíly a nejprodávanější typy

Školní tabule se rozdělují hned do několika kategorií ať už dle počtu jejich ploch nebo způsobu popisování. Co by měli mít však všechny společné jsou vysoké nároky na kvalitu povrchu.

Druhy a typy školních tabulí

TROJDÍLNÁ TABULE TRIPTYCH - KLASICKÁ ŠKOLNÍ TABUL

TROJDÍLNÁ TABULE TRIPTYCH - KLASICKÁ ŠKOLNÍ TABUL

Trojdílné tabule se skladají ze středu a dvou křídel. Máte tak k dispozici 5 popisovatelných ploch. Mezi největší výhody patří veliká popisovatelná plocha a možnost kombinace ploch pro popis fixem a pro popis křídou.

Je možné rozšíření o projektor nebo interaktivitu.

DVOUDÍLNÁ TABULE PIVOT - DO ATYPICKÝCH PROSTOR

Pivot jsou tabule s jedním otočným křídlem ve středu tabule. Máte tak k dispozici 3 popisovatelné plochy. Tabule Pivot se hodí do menších místností, kde je potřeba mít dostatek popisovatelných ploch, ale není dostatek prostoru pro tabuli třídílnou.

Není možné rozšíření o projektor nebo interaktivitu.

DVOUDÍLNÁ TABULE PIVOT - DO ATYPICKÝCH PROSTOR
JEDNODÍLNÉ TABULE MANAŽER K A ŠKOL K

JEDNODÍLNÉ TABULE MANAŽER K A ŠKOL K

Jednodílné magnetické tabule mají univerzální použití a jsou vhodné do všech místností. Jsou vhodné jak do školních tříd, kanceláří, tak zasedacích místností a pracoven. Tabule Manažer K jsou keramické tabule na fix. Tabule Škol K jsou křídové keramické tabule.

U Manažeru K je možné rozšíření o projektor nebo interaktivitu.

ŠKOLNÍ INTERAKTIVNÍ TABULE

Nejběžněší interkativní sestavou je spojení bílé keramické tabule a interaktivního projektoru. Ten zprostředkovává interakci s promítaným obrazem. Můžete si zvolit zda budte interaktivitu ovládat jen perem nebo perem i prstem.

K využívání projektoru a interaktivity je zapotřebí externího zdroje, jako je notebook nebo PC.

ŠKOLNÍ INTERAKTIVNÍ TABULE
TABULE S INTERAKTIVNÍM PANELEM

TABULE S INTERAKTIVNÍM PANELEM

Jednou z variant interaktivní tabule je i spojení LCD panelu a tabule na popis fixem či křídou. Interaktivní panel zastoupí počítač, tablet a tabuli v jednom a lze jej také využít jako velký grafický či kreslící tablet. LCD panely lze doplnit i o tabulová křídla nebo dopňkové tabule. Nepřijdete tak o klasickou popisovací plochu.

K využívání panelu a interaktivity nepotřebujete žádné další externí zdroje.


Jaké vlastnoti by měla mít školní tabule

Povrch, který nepoškrábete
Povrch školních tabulí musí být připraven na každoddení popisování a mazání. Naše tabule vyrábíme s keramickým povrchem, který je mimořádně odolný a zachovává si svoje vlastnosti po celou dobu životnosti.

Popisovatelnost fixou i křídou
Nabízíme jak školní tabule na fixy, tak školní tabule na křídu a jejich kombinace.

  Možnost rozšíření o projektor
  Tabule by měla být vždy středem školní třídy. Tabule s bílým středem je možné rozšířit o projektor a inteaktivitu. Povrch tabulí ekoTAB je dokonale hladký a je vhodný pro projekci s ST a UST projektory. 

  Měla by být magnetická
  Magnetické tabule najdou nezpočet využití, ať už pro přichycení materiálů k výuce nebo pro uchycení rýsovacích pomůcek. Povrchy našich tabulí na fix i křídu jsou naneseny na ocelovém plechu, který má silné paramagnetické vlastnosti. 

  Možnost zvolení správného zvedacího systému

  • Stojan zvedací
   Nejoblíbenější řešení pro školní třídy, posluchárny a jednací místnosti. Stojan zvedací zajišťuje jednoduchou manipulaci a jednoduché dovážení. Tabule se zvedacím systém ekoTAB lze jednoduše později doplnit projektorem, nebo jej lehce vyměnit za jiný a jednoduše tabuli opět vyvážit. 
  • Pylonový zvedací systém
   Tabule s pylonovým zvedacím systémem jsou často využívány pro přednáškové a zasedací místnosti, do velkých a atypických prostor. Pylonový zvedací systém má veliký rozsah zdvihu. Je také oblibené pro mateřské školy a první a druhé stupně základních škol, kde jsou děti malé a spodní hrana tabule se tak musí dostat co nejblíže k zemi. 
  • Systém s horizontálním posuvem
   Horizontální systém je alternativou ke klasickým školním a kancelářský tabulím na stojanu. Na stěnu je instalován lištový systém s kolejnicemi, do kterých se zasadí tabule či nástěnky a lze je tak jednoduše posunovat ve vodorovném směru. Systém umožnuje nezávislý pohyb až 3 vstrev tabulí a nástěněk.

  Časté otázky

  Jaký je rozdíl mezi keramickým a lakovaným (emailovým) povrchem?

  Jsou tabule magnetické?

  Je do školní třídy vhodná tabule s projektorem?

  Jaká tabule je vhodná pro projekci?

  Jak je odolný povrch tabule na křídu?

  Co je to interaktivní projektor?

  Formulář byl úspěšně odeslán.
  Nastala chyba při odesílání formuláře.

  NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

  Lucie Krejčí
  Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

  (uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

  Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.