VYRÁBĚT KVALITNÍ TABULE JE KUMŠT, ALE TAKY RADOST

Školní tabule, jejich rozdíly a nejprodávanější typy

Školní tabule se dělí do několika kategorií, ať už dle počtu jejich ploch nebo způsobu popisování. Důležitým parametrem při jejich výběru je kvalita povrchu. 

Druhy a typy školních tabulí

TROJDÍLNÁ TABULE TRIPTYCH - KLASICKÁ ŠKOLNÍ TABULE

TROJDÍLNÁ TABULE TRIPTYCH - KLASICKÁ ŠKOLNÍ TABULE

Trojdílné tabule se skládají ze středu a dvou křídel. Máte k dispozici pět popisovatelných ploch. Velká popisovatelná plocha patří mezi největší výhody tohoto druhu tabule. Libovolně můžete kombinovat plochy pro popis fixem a pro popis křídou.

Tabuli TRIPTYCH je možné kdykoliv rozšířit o projektor nebo interaktivitu.

ŠKOLNÍ INTERAKTIVNÍ TABULE

Nejběžnější interaktivní tabule představuje spojení bílé keramické tabule a interaktivního projektoru. Interaktivní projektor zprostředkovává interakci s promítaným obrazem. Můžete si zvolit, zda budete interaktivitu ovládat jen perem nebo perem i prstem.

K využívání projektoru a interaktivity je zapotřebí externího zdroje, jako je notebook nebo PC.

ŠKOLNÍ INTERAKTIVNÍ TABULE
TABULE S INTERAKTIVNÍM DISPLEJEM

TABULE S INTERAKTIVNÍM DISPLEJEM

Jednou z variant interaktivní tabule je i spojení dotykového displeje a tabule na popis fixem či křídou. Interaktivní panel zastoupí počítač, tablet a tabuli v jednom a lze jej také využít jako velký grafický či kreslící tablet. Interaktivní dotykové displeje lze doplnit o tabulová křídla nebo doplňkové tabule. Nepřijdete tak o klasickou popisovací plochu.

K využívání panelu a interaktivity nepotřebujete žádné další externí zdroje.

JEDNODÍLNÉ TABULE MANAŽER K A ŠKOL K

Jednodílné magnetické tabule mají univerzální použití a jsou vhodné do všech místností. Jsou vhodné do školních tříd, kanceláří, zasedacích místností a pracoven. Tabule Manažer K jsou keramické tabule na fix. Tabule Škol K jsou křídové keramické tabule.

U Manažeru K je možné rozšíření o projektor nebo interaktivitu.

JEDNODÍLNÉ TABULE MANAŽER K A ŠKOL K
DVOUDÍLNÁ TABULE PIVOT - DO ATYPICKÝCH PROSTOR

DVOUDÍLNÁ TABULE PIVOT - DO ATYPICKÝCH PROSTOR

Pivot jsou tabule s jedním otočným křídlem ve středu tabule. Máte k dispozici tři popisovatelné plochy. Tabule Pivot se hodí do menších místností, kde je potřeba dostatek popisovatelných ploch, ale není dostatek prostoru pro tabuli třídílnou.

Není možné rozšíření o projektor nebo interaktivitu.


Jaké vlastnosti má mít školní tabule

Povrch, který nepoškrábete
Povrch školních tabulí musí být připraven na každodenní popisování a mazání. Naše tabule vyrábíme s keramickým povrchem, který je mimořádně odolný a zachovává si svoje vlastnosti po celou dobu životnosti.

Popisovatelnost fixou i křídou
Nabízíme školní tabule na fix, křídu a jejich kombinace.

  Možnost rozšíření o projektor
  Tabule s bílým středem je možné rozšířit o projektor a interaktivitu. Povrch tabulí ekoTAB je dokonale hladký a je vhodný pro projekci s ST a UST projektory. 

  Magnetická
  Magnetické tabule najdou nespočet využití. Například pro uchycení materiálů k výuce nebo rýsovacích pomůcek. Povrchy našich tabulí na fix i křídu jsou naneseny na ocelovém plechu, který má silné paramagnetické vlastnosti. 

  Varianty zvedacího systému

  • Stojan zvedací
   Nejoblíbenější řešení pro školní třídy, posluchárny a jednací místnosti. Stojan zvedací zajišťuje jednoduchou manipulaci a dovážení. Tabule se zvedacím systémem ekoTAB lze kdykoliv snadno doplnit projektorem, nebo jej vyměnit za jiný a jednoduše tabuli opět vyvážit. 
  • Pylonový zvedací systém
   Tabule s pylonovým zvedacím systémem jsou často využívány pro přednáškové a zasedací místnosti, do velkých a atypických prostor. Pylonový zvedací systém má velký rozsah zdvihu. Je oblíbený pro mateřské školy a první a druhé stupně základních škol, kde jsou děti malé a spodní hrana tabule, se tak musí dostat co nejblíže k zemi. 
  • Systém s horizontálním posuvem
   Horizontální systém je alternativou ke klasickým školním a kancelářským tabulím na stojanu. Na stěnu je instalován lištový systém s kolejnicemi, do kterých se zasadí tabule či nástěnky a lze je jednoduše posunovat ve vodorovném směru. Systém umožnuje nezávislý pohyb až tří vrstev tabulí a nástěnek.

  Časté otázky

  Jaký je rozdíl mezi keramickým a lakovaným (emailovým) povrchem?

  Jsou tabule magnetické?

  Je do školní třídy vhodná tabule s projektorem?

  Jaká tabule je vhodná pro projekci?

  Jak je odolný povrch tabule na křídu?

  Co je to interaktivní projektor?

  Formulář byl úspěšně odeslán.
  Nastala chyba při odesílání formuláře.

  NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ.NAPIŠTE NÁM PODROBNOSTI.

  Lucie Krejčí
  Lucie Krejčí Vám ráda pomůže

  (uvedením telefonu urychlíte komunikaci)

  Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásadách zpracování osobních údajů.